baneris leidinys

Meras Juozas Bertašius, paklaustas, ar ieško nuolatinio administracijos direktoriaus, patikino, kad jokie sprendimai ir siūlymai nebus priimami iki gruodžio 15 d., kol nebus paskelbtas Lietuvos apeliacinio teismo nuosprendis vadinamoje „smėlio“ byloje.

„Ką aš galiu pasakyti, kol nežinau Apeliacinio teismo verdikto? Kai jis bus paskelbtas, žinosiu, kur turiu būti ir kuriuo keliu eiti“, – sakė rajono vadovas.

Iki tol, pabrėžė meras, jokių pasiūlymų ar sprendimų dėl administracijos direktoriaus priimta nebus.
 
„Negaliu užbėgti įvykiams už akių“, – sakė J. Bertašius ir akcentavo, kad darbai savivaldybėje vyksta ir be administracijos direktoriaus.

Jis teigė, kad laikinai administracijos direktoriaus pareigas einanti pavaduotoja Inga Cibulskienė dirba ne ką prasčiau nei buvęs direktorius ir meras nemano, kad reikia skubinti įvykius.

„Ar čia kažkam striokas, ar kaip. Darbai negriūva, su pavaduotoja puikiai randame kalbą, sprendžiame kylančias problemas“, – ne kartą kartojo J. Bertašius.

Visgi jis pripažino, kad galimo pretendento dairosi, nors kandidatų nėra daug.

„Iš klaidų pasimokėme ir dabar tai turėtų būti vietinis žmogus. Prioritetai – kad turėtų darbinės patirties ir ūkišką mąstymą“, – mintimis dalijosi rajono vadovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

15

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos