baneris leidinys

lions kaledos
Nuotr. Kalėdų Senelis ne tik bendravo su mažaisiais, bei ir įteikė jiems dovanų.


Galima sakyti, kad 35-iems rajono vaikams šventės prasidėjo anksčiau. Prieš savaitę Šakių „Lions“ klubas pakvietė sunkiau gyvenančius mažuosius rajono gyventojus prie Kalėdų eglutės Zyplių dvare, kur vaikai susitiko su Kalėdų Seneliu.
 
Zyplių dvare gruodžio 17 d. išties vyravo ypatinga atmosfera – susirinkę vaikai nedrąsiai vaikščiojo po dvaro didžiąją menę įsikibę į mamų ar tėčių rankas. Ir kai į ją įžengė Kalėdų Senelis, vaikai nuščiuvo ir klausėsi jo pasakojimo, kaip jis sunkiai per telkšančias balas keliavo iki vaikučių. Iš pradžių mažamečiai stebėję Kalėdų Senelį iš tolo, po truputį įsidrąsino ir jam mielai pasisakė savo vardus. O Kalėdų Senelis buvo tikras kodėlčius, vis klausinėjo vaikų, ar jie klausė mamyčių, broliukų ir tetų, ar knygeles skaitė, ar raideles pažįsta... O mažieji į visus jo klausimus atsakė skanduodami – „Taip!“ Pamiklinę galveles, vaikai kartu su Kalėdų Seneliu miklino kojeles, žaidė, šoko ir susikibę vorele keliavo į kitą rūmų salę, kur stovėjo didelė ir graži žaliaskarė.

Kalėdų Senelis buvo tikrai nepaprastas: pasikalbėjo su eglute, kuri jam į ausį pakuždėjo, kad visi čia susirinkę vaikai buvo geri visus metus. Tuomet jis pakvietė visus vaikučius arčiau savęs. Čia vaikai jau įsidrąsino ir Kalėdų Seneliui noriai pasakojo, kuo norėtų būti užaugę, kiek turi sesučių ar broliukų, pasirodo, beveik visų noras – kuo greičiau eiti į mokyklą.

Prisižaidę, pasikalbėję su Kalėdų Seneliu ir gavę dovanų vaikai buvo pakviesti prie šventinio stalo.

Pakalbinta kriūkietė Liūbovė sakė, kad apsilankymas Zyplių dvare jai su anūke Sofija paliko didžiulį įspūdį, čia jos pajuto tikrą Kalėdų dvasią. Moteris pasakojo, kad anūkei labai patinka bendrauti su vaikais, todėl ji šį susitikimą vertina kaip Dievo dovaną jų šeimai.

„Visiems tėveliams norėčiau palinkėti, kad turėtų darbą, tuomet galima tinkamai pasirūpinti savo šeima, ir norėtųsi matyti nuolat besišypsančius vaikus“, – sakė klubo prezidentas lukšietis Alius Staugaitis  ir pakvietė ir kitus rajono gyventojus įsijungti į klubo veiklą ir daryti gerus darbus.

Vaikučiai į šventę buvo kviečiami iš septynių seniūnijų, kuriose gyvena ir dirba klubo nariai, – iš Lukšių, Barzdų, Kriūkų, Sintautų, Kidulių, Griškabūdžio bei Šakių. Iš viso į renginį susirinko 35 penkiamečiai ir šešiamečiai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos