baneris leidinys

kukarske kaleda
Nuotr. Į Kukarskės globos namus Kalėda atkeliavo ne tuščiomis – už padeklamuotą eilėraštį ar dainos posmą įteikė dovanų.


Ši savaitė Kukarskės globos namams tapo tikra švente – į įstaigą atkeliavo dvi funkcinės lovos, o trečiadienio vakarą globos namų gyventojus muzikiniais kūriniais nudžiugino keturių seserų ansamblis „Regnum musicale“ bei su pilnu dovanų maišu atvykęs Kalėda.
 
Jau ketvirtus metus Kukarskės globos namų ir veiklių moterų klubo „Shenet“ besitęsianti draugystė atnešė daug džiaugsmo įstaigos gyventojams. Kiekvienais metais klubo moterys prieš šventes organizuoja kalėdinį socialinį aukcioną, o už surinktas lėšas Kukarskės globos namams padovanojama tai, ko tuo metu labiausiai reikia. Šiais metais tai buvo funkcinės lovos. Jos buvo nupirktos surinkus 2 tūkst. eurų. Iš lėšų taip pat padovanotas Joanos, Vitos Marijos, Elenos ir Kotrynos Ugnės Daunyčių, žavių, jaunų keturių seserų, koncertas. Nors ir nedidelėje salėje, muzikiniai kūriniai, atliekami smuiku, arfa, fleita ir kontrabosu, skambėjo įspūdingai.

Kaip pasakojo Jolanta Pilionė, viena iš „Shenet“ narių, klubo moterys džiaugiasi galėdamos gerumu pasidalyti su žmonėmis, kuriems to labiausiai reikia. O svarbiausia, kad tokiu pavyzdžiu seka ir moterų atžalos. Pavyzdžiui, moterų vaikai, šiemet šventę gimtadienius, savo svečių neprašė dovanų sau, jie tiesiog turėjo paprastą norą, kad atvykusieji pasveikinti paaukotų pinigų, už kuriuos globos namų gyventojams buvo nupirktas kone visas mikroautobusas sauskelnių.

„Kaip matote, mes pačios atvykstame į renginius, būname kartu su šiais nuostabiais žmonėmis. Džiaugiamės, kad mūsų veikla nėra tiesiog pliuso užsidėjimas, mums svarbu pajausti ir pasidalyti tuo jausmu“, – kalbėjo J. Pilionė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos