baneris leidinys

Šakių rajono savivaldybės administracija ieško ūkvedžio, kol kas neaišku, kas užims Žemės ūkio skyriaus specialisto pareigas.

Kaip skelbiama internetinėje savivaldybės svetainėje, 0,5 etato Žemės ūkio skyriaus specialisto pareigybė reikalinga Valstybės savivaldybei deleguotų žemės ūkio funkcijų vykdymui, Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teikiamos paramos administravimui. Tiesa, kol kas neaišku, kas užims šias pareigas. Kaip patikino Bendrojo skyriaus specialistas Gediminas Morkeliūnas, yra gauti dviejų pretendentų prašymai. Kad toks specialistas reikalingas, paskelbta gruodžio 28 d., prašymai buvo priimami vos dvi dienas, iki gruodžio 30 d. Užkulisiuose kalbama, kad ši pareigybė numatyta buvusiam mero padėjėjui Rimantui Valiukui. G. Morkeliūnas šias kalbas nei paneigė, nei patvirtino patikinęs, kad laimėtojas paaiškės artimiausiu metu, galbūt net šią savaitę. Šiuo metu sudaroma atrankos komisija ir bus skelbiama pati atranka.  
 
Iki sausio 30 d. dar galima teikti dokumentus norintiems užimti ūkvedžio pareigas. Šis etatas laisvas nuo praėjusių metų balandžio 27d., kai iš pareigų, sulaukęs pensinio amžiaus, buvo atleistas Gintautas Dubininkas. Lėšų dėl laisvo etato buvo sutaupyta, bet ir pasekmių dėl tokio specialisto nebuvimo savivaldybės administracijoje neišvengta. Nesant ūkvedžio niekas nesrūpino šildymo sureguliavimu administracijos pastate, dėl ko vien per lapkričio mėnesį už šildymą buvo sumokėta 4900 eurų (ankstesniais metais už tą patį laikotarpį suma buvo beveik perpus mažesnė). Tad galimybė po savivaldybę vaikščioti kone trumpomis rankovėmis ir administracijos sprendimas tiek laiko neieškoti tokio specialisto atsirūgo.

Ūkvedys į darbą būtų priimtas pagal darbo sutartį. Kol kas yra gauti du prašymai.

Artimiausiu metu turėtų būti skelbiamas konkursas ir civilinės saugos specialisto pareigoms užimti. Kol kas koreguojami reikalavimai, ruošiami dokumentai, nes šis žmogus turi dirbti ir su slapta informacija, bus valstybės tarnautojas. Anksčiau šias pareigas ėjo netikėtai Amžinybėn iškeliavęs Gintautas Dabrišius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos