baneris leidinys

autobokstelis sakiai
Nuotr. Šiais metais mieste šventiniai papuošimai buvo nuimami jau su naujuoju bokšteliu.


Dar praėjusių metų pabaigoje Šakių seniūnija įsigijo bokštelį, juo naudotis seniūnai pradėjo tik nuo šių metų ir tikina, kad jis tinka ir sunkiai pasiekiamiems darbams atlikti.
 
Bokštelis seniūnijose reikalingas atliekant įvairius ūkio darbus (tvarkant apšvietimus, renovuojant stogus, pjaunant medžius ar genint šakas), tad seniūnai keletą metų prašė rajono savivaldybės, kad ši jį nupirktų. Šį įrenginį 2016 m. įsigijo UAB „Šakių komunalinis ūkis“, bet bokštelis seniūnams nuomotis buvo per brangus ir neatitiko visų reikalavimų.

Praėjusių metų rugsėjį seniūnai rajono savivaldybės vadovams išsakė savo norą – reikia pirkti naują bokštelį. 2016 m. tvirtinant savivaldybės biudžetą, seniūnijų technikos atnaujinimui iš savivaldybės biudžeto buvo skirta 60 tūkst. eurų, tokį pirkinį palaimino ir buvęs administracijos direktorius.

Naujojo bokštelio pirkimo procedūra rūpinosi Šakių seniūnija, jis atsiėjo 15 tūkst. eurų. Ši seniūnija jį laikys ir prižiūrės. Pasak Šakių seniūno Daliaus Jasevičiaus, dar tariamasi su seniūnais, kaip pastarieji mokės už jo naudojimąsi.

Įsigytas bokštelis nenaujas, 1998 m. gamybos, pargabentas iš Vokietijos. Jo strėlės aukštis siekia 22 metrus, keltuvo krepšyje gali dirbti du žmonės. Pasak D. Jasevičiaus, šiuo bokšteliu bus lengviau atlikti įvairius darbus – tvarkyti apšvietimą, genėti medžius, remontuoti pastatus bei kt.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos