baneris leidinys

rinkimu komisija
Nuotr. Komisijos nariai davė rašytinius pasižadėjimus, prisiekė sąžiningai ir garbingai atlikti pareigas.


Sausio 27 d., penktadienį, Šakių rajono savivaldybės rinkimų komisija rinkosi į posėdį, kuriame davė rašytinius pasižadėjimus, prisiekė sąžiningai ir garbingai atlikti pareigas bei susiformavo komandą ir oficialiai pradėjo ruoštis balandžio 23 d. vyksiantiems mero rinkimams.
 
Šeši komisijos nariai – Asta Bakanevičienė, Daina Bankauskienė, Rasita Grincevičienė, Eglė Pukinskaitė, Felicita Totoraitienė ir Lilija Sniečkuvienė – pirmiausiai davė rašytinius pasižadėjimus, po to komisijos pirmininkė Jūratė Šneideraitienė įteikė rinkimų komisijos nario pažymėjimus.

Komisijos pirmininkės pavaduotoja išrinkta A. Bakanevičienė, sekretore – D. Bankauskienė. Pagal įstatymą turėjo būti sudaryta galimų papirkimų faktų tyrimų grupė. Jai vadovaus E. Pukinskaitė, kartu su ja grupėje dirbs A. Bakanevičienė ir J. Šneideraitienė. Politinės reklamos stebėsenos grupėje dirbs E. Pukinskaitė, L. Sniečkuvienė ir F. Totoraitienė. Šios grupės darbas bus sekti spaudą, socialinius tinklus, portalus ir žiūrėti, ar politinė reklama vyksta nepažeidžiant įstatymų. Be to, rinkimų komisijos pirmininkė atkreipė dėmesį, kad ir patys komisijos nariai būtų atsargūs, vengtų bet kokios agitacijos. Net „patinka“ mygtuko paspaudimas po nuotrauka jau yra agitacija, todėl politikų veiklą socialiniuose tinkluose komisijų nariams reikėtų ignoruoti.

Kadangi rinkimai vyks tik trijose apygardose, komisijos sulauks didesnio Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) dėmesio. Šakių rajono savivaldybės komisija nusprendė pasinaudoti galimybe ir išklausyti seminarus apie papirkimus, protokolų pildymą.

VRK skelbia, kad balandžio 23 d. vyksiantiems merų rinkimams Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybėse ir Seimo nario Anykščių-Panevėžio vienmandatėje rinkimų apygardoje organizuoti ir vykdyti planuojama išleisti iki 746 tūkst. eurų.

Rinkti merą galės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, kurie savo gyvenamą vietą savivaldybės teritorijoje deklaravo likus ne mažiau kaip 90 dienų iki rinkimų dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos