baneris leidinys

Dar praėjusių metų pabaigoje kilo skandalas dėl Šakiuose Šiaurės gatvėje vykdomų darbų ir vidury šaligatvio atsidūrusių apšvietimo stulpų. Netrukus administracijos direktoriaus pareigas ėjusi Inga Cibulskienė informavo, kad dėl Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjos Vitos Valaitienės veiksmų bus atliktas patikrinimas. Tiesa, nors išvados galutinai nesurašytos, patikrinimas atliktas.

Komisijai vadovavęs savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas Ramūnas Venslovaitis patikino, kad posėdis vyko sausio 17 d. Su juo komisijoje dirbo Vaiko teisių apsaugos specialistė Indrė Jurjonienė, vyriausioji savivaldybės specialistė Evelina Domeikaitė-Dovydaitienė ir Žemės ūkio skyriaus specialistas Vilhelm Haase. Be to, komisijos sudėtis buvo keista, nes du specialistai atsisakė dirbti dėl to, kad yra kitos komisijos, nagrinėjančios Šiaurės gatvės situaciją, sudėtyje. Komisijos kompetencija viešai viename iš posėdžių suabejojo tarybos narys Romas Pukinskas, kėlęs retorinį klausimą, kam apskritai reikalingos tokios komisijos, kurios esą labiau kelia juoką nei iš tikrųjų vertina situaciją.
 
„Jeigu vertinam tokiu lygiu, objektyvumo, manau, ir ateity nepasieksim“, – sakė R. Pukinskas.

Visgi komisija bandė atsakyti į administracijos klausimą, ar V. Valaitienė padarė tarnybinį nusižengimą, ar ne. Pasak komisijos pirmininko, išvada kol kas nesurašyta, tačiau komisija neįžvelgia tarnybinio nusižengimo sudėties. Be to, komisija rekomenduoja, kad įvairūs techninių projektų klausimai, aprašai būtų derinami ir su Architektūros ir urbanistikos skyriumi. Kaip svarstė R. Venslovaitis, komisijai ir pati užduotis, ką konkrečiai ji turėjo ištirti, buvo gana abstrakti.

„Ką ji (V. Valaitienė – red. past.) blogai padarė – ar darbą atliko, ar kažkokią užduotį? Jei dėl tarnybinio nusižengimo, mes neįžvelgėme. Į klausimus komisijai atsakė ir pati skyriaus vedėja“, – sakė R. Venslovaitis, pabrėžęs ir tai, kad įvairiai interpretuoti galima ir teisės aktus, įstatymus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos