baneris leidinys

Vasario 7 d. vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus valdybos susirinkimas. Jame tarp kitų darbinių klausimų aptartas ir siūlymas pašalinti skyriaus narę Rimą Rauktienę iš partijos narių.

Pasak skyriaus pirmininko Raimondo Januševičiaus, išsiaiškinus situaciją, pasikonsultavus su juristais, nuspręsta skyriuje steigti Etikos procedūrų komisiją. Tai planuojama padaryti artimiausiu metu. Būtent šiai komisijai ir bus pavestas klausimo sprendimas dėl R. Rauktienės galimo pašalinimo iš partijos. Pirmininkas kalbėjo, kad ne jis ir ne valdyba turi spręsti galimą nario nusižengimą ar pasitraukimą iš partijos.
 
„Mūsų skyriuje ši komisija būtina, ją išsirinksime ir įsteigsime visuotinio susirinkimo metu. Apskritai reikia daugiau kalbėtis, nes tik kalbantis išspręsime problemas“, – sakė R. Januševičius.

Priminsime, kad siūlymą pašalinti R. Rauktienę iš partijos narių su 25 parašais visuotinio susirinkimo metu sausio 20 d. įteikė buvusio pirmininko Juozo Bertašiaus žmona Genovaitė Bertašienė. Siūlyme buvo nurodytas motyvas, kad R. Rauktienės elgesys žemina partijos skyriaus vardą, ji skaldo narius ir pan.

Skyriaus valdyba aptarė ir kitus einamuosius klausimus, nemažai dėmesio skirta pasiruošimui būsimiems mero rinkimams. Juose kandidatuos skyriaus pirmininkas R. Januševičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos