baneris leidinys

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad vasario 8 d. pristatyta parama maisto produktais. Ją šį mėnesį gaus 2951 asmenys – 1300 asmenų mažiau nei 2016 m. lapkričio mėn.

Maisto paketą asmeniui sudarys septyni maisto produktai: makaronai, grikių kruopos, kiaulienos konservai, greito paruošimo avižų košė, konservuota daržovių sriuba, konservuotos pupelės, avižiniai sausainiai.
 
Socialinės paramos skyrius primena, kad asmenys, nepateikę prašymų sausio mėnesį, balandžio mėnesio paramai prašymus seniūnijose gali pateikti iki kovo 13 d. Paramą gali gauti šeima, kai bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (arba vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 1,5 VRP dydžio (153 eurų).

Maisto paketus paramos gavėjai seniūnijose privalo atsiimti nuo vasario 10 d. iki vasario 24 d.

Vadovaujantis labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ bendradarbiavimo sutartimi, asmenys, kurie du kartus iš eilės neatsiėmė maisto produktų, išbraukiami iš paramos gavėjų sąrašų ir dėl paramos maisto produktais turi kreiptis iš naujo. Ne kartą socialiniai darbuotojai yra minėję, kad paramos neatsiėmimas yra didelė problema. Kad prašantys ją atsiimtų, reikia nuolat priminti, skambinti, o dar geriau – pristatyti į namus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos