baneris leidinys

Nors praėjusią savaitę buvome patikinti, kad Kiduliuose galbūt jau artimiausią savaitę bus atrinktas socialinis darbuotojas darbui su rizikos šeimomis, atranka pratęsta. Šios srities specialistų reikia ir dar dviem seniūnijoms.

Kiduliuose socialinio darbuotojo darbui su rizikos šeimomis nėra nuo praėjusių metų liepos mėnesio, kai į pensiją išėjo buvusi darbuotoja. Iš principo tik dabar labiau susirūpinta šia situacija ir klausimas pradėtas spręsti. Skelbimas, kad reikalingas toks darbuotojas, buvo įdėtas į seniūnijos internetinę svetainę. Ar to pakanka – suabejota. Laikinasis meras Juozas Puodžiukaitis svarstė, kad galbūt taip įvyko dėl seniūno nežinojimo.
 
Todėl praėjusią savaitę skelbimas atsirado ir savivaldybės svetainėje. Prašymų priėmimas vyks iki vasario 20 d. Socialinės paramos skyriaus vedėjos Leonoros Pocevičiūtės duomenimis, į šią vietą dabar pretenduoja dvi moterys. Tačiau viena iš jų dar besimokanti, tad tokios specialistės į darbą priimti kol kas negalima. Kita – šakietė. Tikimasi, kad atsiras ir daugiau norinčių.

Socialinių darbuotojų darbui su rizikos šeimomis reikia ir Kudirkos Naumiesčio bei Gelgaudiškio seniūnijoms.

„Čia būtų po dar vieną papildomą etatą, atsižvelgiant į tokių šeimų skaičių seniūnijoje. Vienam darbuotojui negali būti daugiau kaip 10 socialinės rizikos šeimų. Lėšos etatų išlaikymui numatytos iš valstybės. Tai tikslinė dotacija“, – informavo vedėja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos