baneris leidinys

gatve apsvietimas
Nuotr. Anot Šakių miesto seniūno Daliaus Jasevičiaus, gatvėje pastatyta nauja pastotė, todėl apšvietimas gali būti nesureguliuotas.

Šakiečius piktina, kad Šakiuose esanti Žalgirio gatvė sulaukia išskirtinio dėmesio. Jų nuomone, neteisingai mieste reguliuojamas gatvių apšvietimas – anot gyventojų, Žalgirio gatvėje šviesos plieskia ir naktį.
 
Tokių gyventojų nusiskundimų sulaukė „Draugo“ redakcija. Gyventojai klausia, kas Šakiuose apskritai reguliuoja miesto gatvių apšvietimą.

„Mieste jau anksti vakare gatvėse būna tamsu, o ryte šviesa mieste įjungiama per vėlai, nes, pavyzdžiui, kiemsargiams ryte tenka gatves šluoti dar tamsoje, taip pat skubantiems anksti į darbą gyventojams tenka eiti neapšviestomis gatvėmis. Betgi Žalgirio gatvėje lempos dega visą naktį. Kuo ši gatvė išskirtinė?“ – užsukusi į redakciją retoriškai teiravosi viena Šakių miesto gyventoja.

Situaciją pakomentavo miesto seniūnas Dalius Jasevičius. Jis teigė nesuprantąs, kodėl žmonės kreipiasi į redakciją, o ne į seniūniją. Seniūnas paragino gyventojus dėl bet kokių pastebėtų apšvietimo gedimų ar kitais atvejais kreiptis į seniūniją ar į jį patį. Jis patikino, kad paprastai apšvietimas mieste įjungiamas rankiniu būdu. Seniūnas negalėjo pasakyti, kada tiksliai šiuo metu šviestuvai įjungiami ir išjungiami, nes, pasak D. Jasevičiaus, kas savaitę yra reguliuojamas apšvietimo laikas miesto apšvietimo valdymo spintose pagal patvirtintą grafiką. Seniūno teigimu, toks grafikas sudarytas remiantis ilgalaikėmis meteorologų prognozėmis ir oro sąlygų stebėjimu. „Dėl Žalgirio gatvės galiu pasakyti, kad joje ir dar vienoje (Šiaurės gatvėje) yra pastatyta nauja pastotė, galbūt gatvių apšvietimas šiuo metu ten tinkamai nesureguliuotas ir reiktų tiktai pasižiūrėti. Kad Žalgirio gatvėje apšvietimas degtų visą naktį – taip tikrai neturėtų būti“, – patikino miesto seniūnas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos