baneris leidinys

egles
Nuotr. V. Kudirkos gatvėje, prie buvusio vaistinės pastato, nupjautos ilgus metus augusios eglės. Šį pastatą įsigijęs verslininkas teigė, kad medžiai jau užaugo tokie dideli, kad šakos rėmėsi į pastatą ir jį gadino, jis pažadėjo po pastato renovacijos, pasodinti naujų medelių.


Praeitą savaitę prie buvusio vaistinės pastato V. Kudirkos gatvėje, buvo nupjautos keturios eglės. Jų pasigedęs šakietis teigia, kad medžiai valo orą, o egles nupjovęs verslininkai sako, kad nori miesto centrą padaryti gražesnį.
 
Šakietis Jonas, V. Kudirkos gatvėje gyvenantis nuo 1980 m., sako, kad puikiai atsimena anksčiau vietoj pastatytos vaistinės žaliuojantį medžių gojelį. Šiuos išpjovus, buvo pastatyta vaistinė ir paliktos kelios eglės, kurios stiebėsi ir augo. Tačiau praeitą savaitę šie medžiai buvo nupjauti, liko tik keturi kelmai.

„Manau, kad eglės galėjo augti, daug gražiau miestas atrodė ir oras kitoks. Tada visur išpjaukim, lygų lauką palikim“, – neslėpė nerimo kasdien pro savo namo langą medžius matęs ir jais grožėjęsis Jonas.

2016 m. rugsėjo 15 d. viešo aukciono metu vaistinės pastatas su kitais inžineriniais statiniais (kiemo aikštele) buvo parduotas.

Apie nupjautas egles pakalbintas naujasis pastato savininkas UAB „Optita“ direktorius sakė, kad ir jam buvo gaila pjauti egles, tačiau paaiškino, kad pastatą žada renovuoti, jog šis derėtų prie miesto centro vizijos. Verslininkas pažadėjo ateityje surasti prie pastato erdvę ir vietoj senų medžių pasodinti naujus.

„Pagal planuojamo pastato renovacijos projektą taip arti pastato medžiai augti negali. Deja, arti esančios eglės gadina pastato fasadą, be to,  buvo jau senos, todėl  priėmėm sprendimą jas nupjauti“, – situaciją pakomentavo verslininkas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos