baneris leidinys

policija dekoja
Nuotr. Lekėčių seniūnijos socialinei darbuotojai Ramintai Orentienei dovaną Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Akelaitis įteikė už bendradarbiavimą bei visokeriopą pagalbą.


Praėjusią savaitę vykusiame seniūnijų socialinių darbuotojų pasitarime Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Akelaitis padėkojo dviem socialinėms darbuotojoms ir įteikė joms dovanas.
 
M. Akelaitis kalbėjo, kad padėka socialiniams darbuotojams yra neskaičiuojama skaičiais ar įteiktais padėkos raštais, anot jo, šis padėka yra gana subjektyvi. Socialinės darbuotojos kiekvieną dieną dirba daug ir labai sunkiai, tačiau neturi kuo pasigirti.

„Ne išdalyti maisto produktai, ne parašyti raštai parodo jūsų darbą. Jūsų geras darbas matomas pažiūrėjus į gatve einantį žmogų, kuris galbūt išsigelbėjo iš alkoholizmo liūno ar užaugo normalesnėje šeimoje. Policijos kapeliono kunigo Algirdo Toliato žodžiais kalbant, jūs skleidžiate šviesą, nors dirbate tamsoje“, – kalbėjo M. Akelaitis.

 Nors buvo ir daugiau seniūnijų, kurioms būtų galima padėkoti, tačiau Gelgaudiškio ir Lekėčių seniūnijose pastebimas didžiausias bendradarbiavimas su policija ir pagalba. Tiesa, kam padėkoti nusprendė ne tik viršininkas, prie to prisidėjo ir jo kolegos, žinantys, kokia situacija kurioje seniūnijoje šiuo metu yra.

Padėkas ir dovanas policijos vardu M. Akelaitis įteikė Gelgaudiškio seniūnijos socialinei darbuotojai Ilonai Šeflerienei bei Lekėčių seniūnijos socialinei darbuotojai Ramintai Orentienei. Šioms dviem moterims M. Akelaitis įteikė po policijos kapeliono kunigo A. Toliato pamokslų knygą „Žmogaus ir Dievo metai“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos