baneris leidinys

Seniūnus Ūkio skyrius informavo, kad Lietuvių automobilių Kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, įgyvendindama žvyrkelių asfaltavimo programą, vykdo 2017–2020 metų asfaltuotinų žvyrkelių ruožų per gyvenvietes atranką. Tam reikia ir mūsų rajono savivaldybės tarybos narių ir seniūnų pritarimo.

Kelių direkcija informavo, kad nuolat gauna bendruomenių, fizinių, juridinių asmenų, Seimo narių ir kitų institucijų raštų dėl žvyrkelių asfaltavimo, todėl yra būtina vis įtraukti savivaldybes į planavimo procesą, efektyviai, racionaliai naudoti valstybės lėšas ir tuo tikslu sudaryti prioritetinę žvyrkelių asfaltavimo eilę. Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis teigė, kad Kelių direkcija prašo, kad žvyrkelių ruožų prioritetinę eilę patvirtintų savivaldybės taryba. Rajono savivaldybė, seniūnai gali daryti įtaką asfaltuotinų žvyrkelių ruožų atrankai ir nurodydama prioritetus pridėti balus (iki 20 balų). Kelių direkcijos parengtame pradiniame asfaltuotinų žvyrkelių ruožų per gyvenvietes sąraše darbai daugiausiai numatyti Kidulių, Kudirkos Naumiesčio ir Žvirgždaičių seniūnijose. Susirinkime K. Kuncaitis pateikė pasiūlymą prioritetus dėl žvyrkelių asfaltavimo teikti šiose gyvenvietėse: Bunikiuose, Bajoraičiuose ir Mastaičiuose.
 
„Kodėl neįtrauktas kelias Zypliai–Griškabūdis? Man tai keista, kad toks intensyvus kelias neįtrauktas? Tai aktualu dviejų seniūnijų žmonėms“, – svarstė Lukšių seniūnas Vidas Cikana ir pridūrė, kad rankų nenuleis ir kreipsis į Kelių direkciją dėl šio kelio asfaltavimo, nes jau 20 metų problema čia nesprendžiama.

Ūkio skyriaus vedėjas patikslino, kad kol kas minėtoje atrankoje kelias Zypliai–Griškabūdis neįtrauktas, nes, pasak K. Kuncaičio, duomenis pateikė kelininkai.

Kelių direkcija, surinkusi ir įvertinusi informaciją iš visos Lietuvos savivaldybių, matys galutinį asfaltuotinų žvyrkelių ruožų per gyvenvietes prioritetinį sąrašą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos