baneris leidinys

Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis su pavaduotoju Bernardinu Petru Vainiumi penktadienį lankėsi Marijampolės ir Vilkaviškio savivaldybėse, kur susitiko su savivaldybių vadovais ir aptarė rūpimus klausimus.

Vienas iš susitikimų metu aptartų klausimų dėl Marijampolės atliekų tvarkymo centro (MAATC) pakuočių surinkimo konkurso peripetijų.
 
„Žinios buvo atėję, kad Marijampolė nori išvis išeiti iš tos jungtinės veiklos sutarties, tai mums buvo patikinta, kad ne. Nebent dėl pakuočių surinkimo konkurso, bet irgi sutarėme aiškintis teisinius niuansus galiojančios sutarties kontekste ir tada žiūrėsime“, – sakė meras.

Susitikimo su vilkaviškiečiais metu buvo aptartas dar anksčiau plėtotas ir net strateginiame plane esantis klausimas dėl laisvosios ekonominės zonos (LEZ) tarp Kybartų ir Kudirkos Naumiesčio kūrimo galimybių. Tačiau kol kas, kaip sakė E. Pilypaitis, nuspręsta šios temos neplėtoti ir dėl tik aštrėjančios politinės situacijos.

„Tai imlus dalykas pinigams, infrastruktūros sukūrimui, o ar bus patrauklus kažkokiam investuotojui, nes tai pasienyje, dar susiduriant ir su logistikos problemom, neaišku“, – mintimis po susitikimo dalijosi rajono vadovas.

Be to, net respublikoje LEZ situacija nėra patraukli, tad kol kas ir dėl šios zonos kūrimo galimybių tarp Kybartų ir Kudirkos Naumiesčio nieko daroma nebus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos