baneris leidinys

perejos dazymas
Nuotr. Perėjos paryškintos baltomis linijos, kad eismo dalyviams būtų lengvai pastebimos.


Savivaldybės administracijos Ūkio skyrius informavo, kad iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų kasmet atnaujinamos pėsčiųjų perėjos. Šakių ir Gelgaudiškio seniūnijos prie mokyklų esančias perėjas pažymėjo specialiu „Apsaugok mane“ ženklu.

Kasmet artėjant naujiems mokslo metams imamasi įvairių priemonių eismo saugumui pagerinti. Po vasaros atostogų dar išsiblaškiusius moksleivius rajono gatvėse pasitiks perdažytos pėsčiųjų perėjos, geltoni akcijos „Apsaugok mane“ ženklai.

Praėjusią savaitę ženklinimo darbai prasidėjo Šakių miesto centre, Nepriklausomybės ir Bažnyčios gatvėse.

Nepriklausomybės gatvėje naujai buvo paženklintos net dvi pėsčiųjų perėjos. Ties Šakių kultūros centru naujai pažymėta perėja leis saugiai pereiti į kitoje gatvės pusėje esančią „Svetainę“. Kitame Nepriklausomybės gatvės gale prie buvusio DNB banko pėsčiųjų perėja pažymėta šiek tiek kitoje vietoje. Pasak Ūkio skyriaus specialisto Aurimo Staugaičio, kasmet iš Kelių priežiūros ir plėtros programos pagal seniūnijų poreikį yra atnaujinamos pėsčiųjų perėjos.

Kaip sakė Šakių kelių tarnybos viršininkas Antanas Pauliukevičius, per tris dienas buvo atnaujinta apie 160 kvadratinių m perėjų. Jos paryškintos baltomis linijos, kad eismo dalyviams būtų lengvai pastebimos. Perėjos bus žymimos dar ir rugsėjo mėnesį.

Kaip kasmet, taip ir šiemet rajono savivaldybė sudarė sutartį su akcine bendrove „Lietuvos draudimas“ ir dalyvaus jau tradicine tapusioje akcijoje „Apsaugok mane“. Akcijos tikslas – apsaugoti labiausiai pažeidžiamus eismo dalyvius – vaikus, pirmomis mokslo metų dienomis einančius į mokyklas. Pagal sutartį „Lietuvos draudimas“ apdraus moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų visose rajono teritorijoje esančiose atnaujintose perėjose, per kurias į gimnazijas, mokyklas ir ikimokyklines ugdymo įstaigas eina vaikai. Šakių ir Gelgaudiškio miestuose prie mokyklų atsirado apie 20   „Apsaugok mane“ ženklų.

Akcija vairuotojus paragins saugoti jauniausius eismo dalyvius, o akcijos ženklu pažymėtos perėjos primins apie saugų greitį ir atidumą kelyje. Lietuvos draudimo“ inicijuota akcija „Apsaugok mane“ vyksta nuo 2000-ųjų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos