baneris leidinys

miskovezis
Nuotr. Išdaguose ant pievos pastatytas miškovežis sukėlė gyventojų nepasitenkinimą: vieni keiksnojo savivaliaujantį jo vairuotoją, kiti jokio kriminalo neįžvelgė.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Kiekvienas norime gyventi gražioje aplinkoje, ne išimtis ir daugiabučių gyventojai. Išdagų kaimo gyventojai pasipiktino dėl praėjusį savaitgalį po pat daugiabučio langais, ant žalios pievelės, atsiradusio miškovežio. Bet kur daug žmonių, daug nuomonių.

Pirmadienio rytą paskambinusi į redakciją Išdagų kaimo Žiedo gatvės gyventoja teigė, kad kaimynystėje gyvenantis sunkiasvorio automobilio vairuotojas elgiasi kaip savo kieme, negerbia kaimynų. Pasak moters, jau dvi dienos didžiulis miškovežis stovi ant pievelės, esančios prie daugiabučio namo.

„Gaila žmonių, kurie tvarkosi aplinką prie daugiabučių namų. Dabar pievelėje liko įspaustos sunkvežimio vėžės. Be to, po žeme eina komunalinės trasos, tokia sunki technika gali jas sugadinti. Visi pravažiuojantys žmonės piktinasi, kaip čia šitaip automobilio vairuotojas elgiasi, tokią didelę mašiną ant nupjautos vejos stato“, – pasakojo išdagiškė.

Žiedo gatvė nėra labai plati, todėl čia, pastačius bet kokią sunkiasvorę techniką, pravažiuoti automobiliams būtų sudėtinga. Greta daugiabučių esanti automobilių aikštelė taip pat netinkama parkuoti miškovežiui. Tačiau, pasak kalbintų gyventojų, ją būtų galima statyti greta esančiose traktorių dirbtuvėse ar degalinėje.

Sutiktas šio incidento kaltininkas, miškovežio vairuotojas dievagojosi, kad jau po pietų sunkiasvorę, stovinčią po daugiabučių langais, išvairuos.

„Grįžau naktį iš reiso, tai kur aš ją statysiu, ant gatvės nepaliksi, juk žmonės nepravažiuos. Neturėjau kur kitur pastatyti mašinos. Po pietų aš ją išvarau ir jokių problemų nebus. Sakau, tik parai palikau, pailsėjau ir išvarau po pietų tą mašiną. Pirmą kartą aš čia tą mašiną pasistačiau“, – tvirtino miškovežio vairuotojas ir pridūrė, kad ir kitas kaimynas toje vietoje buvo automobilį pastatęs ir jokių problemų nebuvo.

Pakalbintas dar vienas daugiabučio gyventojas Gintautas, besidarbuojantis Žiedo gatvėje, teigė, kad nemato nieko blogo dėl to miškovežio.

„Gyvenu trečiame aukšte, man tai ta mašina nemaišo, tegul dėl manęs čia stovi. Grįžo žmogus iš reiso, kur jam naktį dėti tą mašiną. Čia pirmą kartą vairuotojas taip pasistatė, kitą dieną žmogus užsikurs miškovežį ir išvažiuos“, – tokią nuomonę dėstė išdagiškis.

Vis dėlto kiti kaimynai nenurimo ir svarstė, kad tokius pažeidėjus turėtų drausminti policijos pareigūnai, nes patys gyventojai kiemų ereliams ką nors sakyti bijo. Ar neturėtų būti supratingesni vienas kito atžvilgiu patys kaimynai – klausimas atviras.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos