baneris leidinys

sakiai tvarkosi
Nuotr. Tokie ženklai Šakiuose yra naujovė, bet nuo šiol jais galės naudotis įmonės, mieste atliekančios įvairius tvarkymo darbus.


„Šakiai tvarkosi. Atsiprašome už laikinus nepatogumus!“ – toks ryškus ženklas, pastatytas Šakiuose Vasario 16-osios gatvėje, kiek neįprastas, jis ne tik kelia geras emocijas, bet eismo dalyvius įspėja būti atidesnius. Mat jau kuris laikas judrioje gatvėje vyksta remonto darbai.
 
Tokio prie kelyje atliekamo remonto padėto ženklo tikslas – įspėti vairuotojus ir pėsčiuosius apie vykdomus tvarkymo darbus ar trumpalaikius nepatogumus.

Tokių ženklų savivaldybė įsigijo keturis, du pastatė Vasario 16-oios gatvėje, kiti bus išduodami darbus mieste atliekančioms įmonėms, pavyzdžiui, tvarkant komunikacinius tinklus ar remontuojant kitus objektus. Pasak Ūkio skyriaus vedėjo Kęstučio Kuncaičio, idėją pastatyti ryškiaspalvius ženklus „Šakiai tvarkosi“ kilo administracijos direktoriui Dainiui Grincevičiui.

Vasario 16-osios gatvėje pagal projektą bus įrengtas dviračių takas, naujai paklotas šaligatvis bei naujai sutvarkytas gatvės apšvietimas.

K. Kuncaitis priminė, kad prieš dvejus metus šakiečius naujas ženklas su užrašu „Įsijunk šypseną“ pasitiko J. Basanavičiaus ir Nepriklausomybės gatvėse. Anot vedėjo, ženklas išliko tik Nepriklausomybės gatvėje.

O štai Giedručių kaimo gyventojų iniciatyva Ateities gatvėje atsirado taip pat netradiciškas ženklas su užrašu „Vairuok, lyg tavo vaikai čia gyventų“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos