baneris leidinys

grincevicius d
Nuotr. Administracijos direktorius Dainius Grincevičius pripažino, kad administracijoje yra specialistų, kurie tik po trečio nurodymo pradeda judėti.


Gintarė MARTINAITIENĖ   

Administracijos direktorius Dainius Grincevičius, šiose pareigose dirbantis jau daugiau nei 100 dienų, sako akivaizdžiai supratęs, kad savivaldybės administracijoje reikia kitokio darbo. Ne tik suprato, bet ir pradėjo darbą administracijoje organizuoti kitaip.

Pirmiausiai, kaip sakė administracijos direktorius, pirmadieniniai administracijos pasitarimai, neaišku, nuo kokių laikų organizuojami tokiu principu kaip dabar, yra pertekliniai, darbuotojus apkraunantys nereikalingais dalykais ir net gaišinantys laiką. Todėl jau šią savaitę darbą bandoma organizuoti kitaip. Pasak D. Grincevičiaus, nuo šiol atskiri pasitarimai bus tik ūkiniais klausimais, atskirai bus kalbama apie vykstančius projektus, nes tai daugelį sričių liečianti ir daug diskusijų kelianti tema.
„Kada viskas yra vieno žmogaus galvoje... geriau daugiau galvų apie tai žinotų ir daugiau ausų girdėtų“, – mintimis spaudos konferencijos metu dalijosi D. Grincevičius.

Atskirai bus organizuojami švietimo, kultūros pasitarimai, kiekvieną savaitę bus susitinkama su penkių uždarųjų akcinių bendrovių direktoriais – kad būtų nuolat kalbama, gaunama šviežiausia informacija.

D. Grincevičius tikino, kad gana prastas miesto vaizdas, todėl jau šią savaitę į Architektūros ir urbanistikos skyrių bus grąžintas anksčiau jame jau dirbęs Regioninės plėtros skyriaus projektų koordinatorius Mantas Paketuris.

„Jis rūpinsis miesto vizija, išorinėmis reklamomis ir apželdinimu. Jis pasiruošęs kuruoti miesto projektus“, – informavo administracijos direktorius.

Regioninės plėtros skyrius, pasak administracijos direktoriaus, stiprinamas nebus, labiau dirbti esą pasižadėjo ir pats skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas.

D. Grincevičius atskleidė, kad per 100 darbo dienų savivaldybėje įsitikino, jog nėra paprasta pasitikėti čia dirbančiais specialistais.

„Davus vieną nurodymą, nereiškia, kad viskas vyksta. Po trečio karto galbūt kažkas pradeda judėti. Manau, nuo ateinančios savaitės radikaliai turi viskas keistis. Tie, kurie nori dirbti, sąžiningai turės dirbti, kurie neįpratę, turės keistis ir tai paaiškės labai greitai“, – tikino D. Grincevičius.

Pasak jo, administracijos direktorius turi kontroliuoti darbą, o ne dirbti už vedėjus ar atsakinėti seniūnams, UAB vadovams į elementarius klausimus, kur, pavyzdžiui, dėti nupjautas šakas.

Meras Edgaras Pilypaitis antrino, kad darbuotojais pasitikėti norima, bet negalima neįsiklausyti ir į nuomones iš šalies, tad 10 savivaldybės administracijos, 14 socialinių darbuotojų automobilių ir 35 geltonuosiuose autobusiukuose buvo įdiegta kontrolės ir stebėjimo sistema.

„Tikimės realių pokyčių tiek taupant kurą, tiek naudojant transportą. Laikas parodys, ar lūkesčiai buvo teisėti, ar pertekliniai“, – sakė administracijos direktorius.

Šį savivaldybės administracijos žingsnį teigiamai įvertino ir opozicinė Zanavykų frakcija, tačiau jos narys Ramūnas Kaunas administracijos direktoriui tarybos posėdžio metu pateikė ir paklausimą. Jis teiravosi, kodėl ne visos tiesiogiai ar netiesiogiai iš savivaldybės biudžeto įsigyjamos transporto priemonės yra naudojamos atitinkamai pažymėtos, įskaitant savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų, įmonių vadovų naudojamus kai kuriuos automobilius. Todėl frakcija prašė paaiškinti, ar yra likusių nežymėtų automobilių, ar yra išimčių, kodėl kai kurie automobiliai neženklinami; ar ženklinant savivaldybės administracijai ar savivaldybės įstaigoms ar įmonėms priklausančias transporto priemones yra naudojami lengvai nuimami (magnetiniai) ženklai, taip pat teirautasi, kodėl savivaldybės interneto svetainėje iki šiol nėra paskelbtas visas savivaldybės administracijai priklausančių tarnybinių automobilių sąrašas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos