baneris leidinys

Penktadienį pasitarti prie bendro stalo sėdo savivaldybės administracijos vadovai. Pagrindinis tikslas, kaip įvardijo meras Edgaras Pilypaitis, dar iki biudžeto svarstymo apsidėlioti, kuria linkme bus einama.

E. Pilypaitis įvardijo, kad susitikimas uždaras ir pasitarimas darbinis, nes tiesiog pačiai administracijai reikia apsitarti, kokie projektai bei užmojai bus įgyvendinti, o kuriuos teks atidėti kitiems metams.
 
„Šiais metais nieko negalime pradėti, nes viskas popieriniuose etapuose. Tai investiciniai projektai, techninė dokumentacija. O kitais metais mus ribos projektų, kuriems reikalingas prisidėjimas, veikla. Prisidėjimas galimas iš skolintų lėšų, bet apriboja Fiskalinės drausmės įstatymas“, – apžvelgė meras.

Jis sakė, kad bus stengiamasi pradėjus projektus užbaigti ir įgyvendinti visiškai, o ne taip, kad pradedamas įgyvendinti projektas, dalis darbų padaroma ir jau griebiamasi kito. Siekiama ir bendros administracijos pozicijos. Esą, kad nebūtų taip, jog administracijos direktorius sako viena, meras kita ir negalima suprasti, kas teisus ir kurio reikėtų klausyti, iš kurio tikėtis užtarimo.

„Reikia pagal turimus finansus tiesiog susidėlioti norus, susiformuoti bendrą poziciją“, – pabrėžė E. Pilypaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos