baneris leidinys

gps
Nuotr. Praėjusį mėnesį stebėjimo ir kontrolės sistema buvo įrengta 10 savivaldybės administracijos, 14 socialinių darbuotojų automobilių ir 35 geltonuosiuose autobusiukuose.


Rugsėjo pabaigoje, tikintis sutaupyti lėšų, išvengti galimo neatsakingo naudojimosi transportu atvejų, 39 tarnybiniuose savivaldybės automobiliuose buvo sumontuota GPS/GSM stebėjimo ir kontrolės sistema. Tiesa, kol kas neaišku, kiek lėšų sutaupyta, tačiau administracijos direktorius Dainius Grincevičius sako, kad jau vien įrangos įdiegimas veikia teigiamai.

Apie galimybę automobiliuose įdiegti nuotolinio stebėjimo prietaisus svarstė dar ankstesnis administracijos direktorius Evaldas Sniečkus, tačiau užmojai taip ir liko neįgyvendinti. Jautį už ragų griebė dabartiniai vadovai. Rugsėjį 10 savivaldybės administracijos, 14 socialinių darbuotojų automobilių ir 35 geltonuosiuose autobusiukuose buvo įdiegta kontrolės ir stebėjimo sistema, atsiėjusi apie 11 tūkst. eurų. Kol kas, kaip pripažino administracijos direktorius Dainius Grincevičius, ekonominis efektas nėra aiškus.

„Negaliu tiksliai pasakyti. Yra išvažinėtas kuras už rugsėjį, už spalį, norisi sulaukti ir lapkričio duomenų ir pagal tai palyginsime ir žiūrėsime. Bet veikia psichologiškai jau vien įdiegimas“, – sakė D. Grincevičius.

Tiesa, administracijos vadovų automobiliuose ši įranga nemontuota.

„Manau, tai perteklinis dalykas. Mes važinėjame sąžiningai. Aš dar net bako neišvažinėjau. Jei matysime, kad reikia, sumontuosime ir mūsų automobiliuose“, – tvirtino administracijos direktorius.  

Sumontuoti įrenginiai padės nustatyti transporto priemonių vietą, kelionės pradžią, kelionės pabaigą, trukmę, stovėjimo trukmę, nuvažiuotą atstumą, vidutinį ir greičiausią greitį, prastovos trukmę.

Prieš porą metų stebėjimo ir kontrolės sistema buvo įdiegta kai kuriuose UAB „Šakių vandenys“ automobiliuose. Investicija pasiteisino.

Viename iš paskutinių tarybos posėdžių tarybos narys Ramūnas Kaunas teiravosi ir dėl automobilių ženklinimo. Pasak D. Grincevičiaus, savivaldybės automobiliai yra suženklinti, priminimas padaryti tą patį duotas ir savivaldybės UAB‘ams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos