baneris leidinys

varpo stadionas vanduo
Nuotr. „Varpo“ mokyklos stadionas plaukia, o susikaupęs vanduo bėga į gatvę, tad jau šią savaitę bus bandoma sumontuoti specialias groteles ir bent laikinai spręsti šią problemą.


Jau šią savaitę UAB „Šakių vandenys“ turėtų sutvarkyti prie Šakių „Varpo“ mokyklos stadiono tvinstančią teritoriją. Dėl neveikiančio, įtariama, užnešto drenažo plaukia stadionas, o vanduo veržiasi į Vasario 16-osios gatvę.  
 
„Šakių vandenų“ direktorius Kęstutis Vilkauskas sakė iš savivaldybės administracijos gavęs užduotį išspręsti susidariusią problemą. Kadangi šiais metais kritulių kiekis itin didelis, mokyklos stadionas tiesiog plaukia, nes drenažo sistema nefunkcionuoja, o susikaupęs vanduo bėga į gatvę. Kelio danga jau dabar slidi, tad baiminamasi, kas bus, kai pradės šalenti.

K. Vilkauskas patikino, kad jau šią savaitę turėtų būti sumontuotos grotelės ir vanduo surenkamas, kad nebėgtų į gatvę. Žinoma, tai laikinas problemos sprendimas. Iš esmės problema būtų sprendžiama įgyvendinant rengiamą projektą, kurio metu būtų sutvarkytas „Varpo“ stadionas (2014–2020 m. periodas).

Įgyvendinant maždaug 700 tūkst. eurų projektą „Varpo“ stadionas taptų sveikatinimo ir sporto kompleksu. Numatoma vietoj senosios tribūnos pastatyti pastatą, kuris talkintų kaip persirengimo vieta bei ūkio bazė, stadione atsirastų sektoriai tokioms rungtims kaip šuolis į tolį, į aukštį, disko, kūjo metimas, lauko treniruokliai, krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio aikštelės. Įgyvendinant projektą, suprantama, būtų sutvarkytas ir drenažas.

Ar pasiteisins ir kiek pasiteisins dabartinis problemos sprendimo būdas, parodys laikas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos