baneris leidinys

Lapkričio 8 d., trečiadienį, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pranešė nutraukianti tyrimą dėl Šakių rajono mero Edgaro Pilypaičio elgesio.

Informuojama, kad, nesant duomenų teisiniam veikos vertinimui, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nutraukė tyrimą dėl Šakių rajono savivaldybės mero E. Pilypaičio elgesio.
 
Buvo tiriama, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti bei nesinaudoti pareigomis asmeninei naudai gauti. Tyrimas atliktas Šakių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininko Mindaugo Tarnausko pranešimo pagrindu. Teigta, kad E. Pilypaitis yra Šakių rajono savivaldybės vykdomo Gelgaudiškio dvaro sodybos nuomos konkurso komisijos pirmininkas ir balsuoja priimant sprendimus. Dalį Gelgaudiškio dvaro pastatų panaudos pagrindais naudoja Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“, o E. Pilypaitis yra šio centro steigėjas ir tarybos narys. Taip pat tirtos aplinkybės, kai politikas savivaldybės tarybos posėdžiuose šių metų vasarį–liepą balsavo dėl sprendimų, kurie galėjo būti susiję su Gelgaudiškio bendruomenės centru „Atgaiva“.

Tyrimo metu VTEK nenustatė, kad E. Pilypaitis savivaldybės taryboje ir Gelgaudiškio dvaro sodybos nuomos konkurso komisijoje būtų priiminėjęs tiesiogiai ir akivaizdžiai su centru „Atgaiva“ susijusius sprendimus. Lapkričio 8-ąją VTEK pranešė nutraukianti tyrimą dėl Šakių rajono mero elgesio ir galimo interesų supainiojimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos