baneris leidinys

smirnovas k
Nuotr. Seimo narys Kęstutis Smirnovas nesureikšmina prašomos sumos, tačiau tikisi, kad bent į dalį prašymų bus atsižvelgta.

Nors Seime biudžeto projekto svarstymas dar neįsibėgėjo, tačiau parlamentarai pradėjo teikti savo siūlymus. Vienas pirmųjų tai padarė ir mūsų kraštietis Kęstutis Smirnovas, į Seimą išrinktas Vilkaviškio apygardoje, dėl savo dosnumo sulaukęs ir respublikinės žiniasklaidos dėmesio. Jis pats tikina, kad tai tik išpūstas burbulas, nes jo pageidavimai nėra tokie dideli.

K. Smirnovas siekia būti dosnus ir vilkaviškiečiams, ir šakiečiams.

Beveik 3,5 mln. eurų politikos naujokas prašo skirti Vilkaviškio sporto centrui, nes, K. Smirnovo tikinimu, tai jau seniai pradėtas ir neužbaigtas projektas. Dar beveik 1 mln. eurų Seimo narys prašo Kybartų stadionui atnaujinti. Pasak pašnekovo, 2019 m. Kybartų sporto klubas „Sveikata“ švęs klubo šimtmetį, tad būtų smagu, jei tai vyktų jau atnaujintame stadione.

Nepamiršta K. Smirnovas ir Šakių. Jam rūpi, ar šakiečiai Valstybės atkūrimo šimtmetį švęs jau naujame kultūros centre, ar taip ir nebus spėta iki tol užbaigti darbų. Tad kultūros centro rekonstrukcijai iš biudžeto jis prašo 735 tūkst. eurų. Šakių „Varpo“ mokyklos rekonstrukcijai Seimo narys norėtų gauti 422 tūkst. eurų.

„Mano keli tie norai, o bendroj sumoj jie daug mažesni nei kitų po vieną. Čia tik tai, kad aš padariau ir užregistravau pirmas. Kitų kolegų norai daug didesni“, – sakė K. Smirnovas.

Jis viliasi, kad bent į dalį prašymų bus atsižvelgta ir patikina: savo kraštu reikia rūpintis.

Kaip skelbia lrytas.lt, tautos išrinktųjų fantazija dažniausiai apsiriboja pora sakinių – „viršplaninės valstybės biudžeto įplaukos iš akcizo už alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką“ arba „atitinkamai sumažinti Finansų ministerijai valstybės skolos aptarnavimui skiriamus asignavimus“. Biudžeto ir finansų komitetui vadovaujantis Stasys Jakeliūnas tokius pajamų šaltinius vertina itin skeptiškai. Anot „valstiečio“, apkarpyti skolos administravimo išlaidų neįmanoma, o kitų būdų, kaip padidinti pajamas, Seimo nariai nenurodo. S. Jakeliūnas mano, kad vienmandatininkų siūlymai šiame Seime neturėtų sulaukti palaikymo. Tokią galimybę skeptiškai vertina ir kai kurie opozicijos atstovai. Buvusi konservatorių finansų ministrė Ingrida Šimonytė parlamentarų „pageidavimų koncertą“ tiesiai pavadino laiko švaistymu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos