baneris leidinys

pukinskiene bankelis
Nuotr. „Taryba turi atkreipti dėmesį į fiksuotus esminius gydytojų nusiskundimus, todėl prašau, kad savivaldybės administracija parengtų informaciją, kaip buvo išmokami atostoginiai.“, – Aušrelė Pukinskienė.


Gruodžio 15 d. „Drauge“ buvo publikuojamas tekstas „Skaidrumo stoka perpildė medikių kantrybės taurę“, kuriame gvildenama Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) situacija, kai įstaigoje dirbančios medikės į viešumą iškėlė algų, atostoginių mokėjimo ir kitus joms nerimą keliančius klausimus. Šiai situacijai abejinga neliko ir tarybos narė Aušrelė Pukinskienė.
 
Ji paskutiniojo tarybos posėdžio metu patikino, kad apie situaciją Šakių PASPC sužinojo iš spaudos ir negalėjo suprasti, kodėl medikių paklausimas, adresuotas ir tarybai, ne tik rajono merui Edgarui Pilypaičiui, adresato nepasiekė. Meras aiškino, esą medikės kreipėsi į jį asmeniškai, šiuo klausimu vyko du susitikimai ir rūpestis parodytas buvo. Be to, jis akcentavo, kad įstaigos vyriausioji gydytoja Rima Laukaitienė yra įpareigota pateikti darbo apmokėjimo ir priemokų skyrimo tvarką, o vidinius įstaigos komunikacijos klausimus išsiaiškinti su nuo sausio 1-osios pradėsiančia veikti Darbo taryba.

„Taryba turi atkreipti dėmesį į fiksuotus esminius gydytojų nusiskundimus, todėl prašau, kad savivaldybės administracija parengtų informaciją, kaip buvo išmokami atostoginiai“, – prašė A. Pukinskienė, pabrėžusi, kad jei medikių pasisakymai nėra laužti iš piršto, tai yra grubus pažeidimas.

Meras perpasakojo R. Laukaitienės poziciją, kad su įstaigos darbuotojomis esą buvo žodinis susitarimas, kad šios atostogų eidavo tada, kada norėdavo.

„Gydytoja sakė, kad dabar bus grafikas ir atostogų eis ne kada nori, o kada gali. Tada ir atostoginiai bus mokami laiku, nes įstaiga nepajėgdavo to padaryti visiems laiku“, – aiškino E. Pilypaitis.

Visgi skaidrumo, aiškumo ir elementarios pagarbos medikės pasigedo ir kitais klausimais, tad tikėtina, kad susitikimų šiuo klausimu gali būti ir su tarybos nariais.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Idomiai, idomiai 2018-03-19 19:26
Savivaldybės nariai taip nieko ir nežino toliau, kad vyksta ponios R.Laukaitienės vadovaujamoje įstaigoje.. Visi šauksmai nusėdo "mero biurokratirojs. .stalčiuose"
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos