baneris leidinys

eurai
Tradicijos Šakių savivaldybės administracijoje nesikeičia. Ir šiais metais prieš šventes darbuotojai buvo paskatinti šventiniais priedais – taip vadinamaisiais 13-aisiais atlyginimais.


Pasak administracijos vadovų, svarstymai, mokėti priedus, ar ne, buvo gana ilgi. Administracijos direktorius Dainius Grincevičius sakė, kad galiausiai nugalėjo argumentas, jog administracijoje dirbančių žmonių algos ir taip mažos, tad nuspręsta priedus skirti. Iš sutaupyto darbo užmokesčio fondo po 300 eurų, neatskaičius mokesčių, skirta tiems darbuotojams, kurių darbdavys yra administracijos direktorius. Priedai nediferencijuoti ir skirti vienodo dydžio – nesvarbu, ar darbuotojas tik specialistas, ar skyriaus vedėjas, ar seniūnas.

„Jie patys sirgdami tą Mokos fondą ir sutaupė“, – sakė meras Edgaras Pilypaitis, tikinęs, kad jis pats buvo kitokios nuomonės ir svarstė, kad geriau metų pabaigoje būtų nupirkti kad ir žvyro keliams.

Be to, jis prakalbo ir apie tai, kad nors sergant vieniems administracijos darbuotojams juos vaduoja kiti, tačiau dažnai vadavimas nebūna toks efektyvus, kokio norėtųsi, tad ateityje, sakė meras, bus mąstoma, kaip labiau užtikrinti ne tik vadavimą, bet ir funkcijas.

Priedų negavo penki asmenys: meras, mero patarėja, vicemeras, administracijos direktorius bei jo pavaduotoja.

Bendra priedams skirta suma beveik 60 tūkst. eurų. Tiesa, pernykštė administracija buvo dosnesnė – buvo išmokėti 400 eurų vienkartiniai priedai, dar ankstesniais metais skirta po 200 eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos