baneris leidinys

mero konsultante
Nuotr. Visuomenine mero konsultante neatlygintinai dirbs kraštietė Rasa Duobaitė-Bumbulienė.


Nuo gruodžio 29 d. rajono meras Edgaras Pilypaitis turi dar vieną visuomeninę konsultantę, kurią pristatė praėjusį penktadienį vykusios spaudos konferencijos metu.
 
Prisijungti prie mero komandos ir dirbti visuomeniniais pagrindais sutiko kraštietė Rasa Duobaitė-Bumbulienė. Ji mero bendrapartietė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos tarybos narė, Kauno skyriaus sueigos vicepirmininkė, eina Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos valdybos pirmininkės pareigas.

„Didelė garbė ir džiaugsmas, nes visuomet malonu grįžti į savo gimtąjį kraštą ir prisidėti prie jo klestėjimo“, – savo Facebook paskyroje skelbė R. Duobaitė-Bumbulienė.

Moteris pabrėžė, kad mūsų kraštas garsus ne tik derlingomis žemėmis, darbščiais, talentingais žmonėmis, gražia gamta, dvarais, bet ir iškiliomis asmenybėmis, kūrusiomis mūsų valstybingumą. „Tad istorinės atminties saugojimas turi būti itin svarbus, ypač, kai artėjantys metai atneš gražių sukakčių. Šioje srityje ir dirbsiu! Laikom frontą!“ – pranešė mero konsultantė.

Meras viliasi, kad ji bus pajėgi pagelbėti ir politiniais klausimais.

Visuomeniniu E. Pilypaičio konsultantu yra ir buvęs TS-LKD Šakių skyriaus pirmininkas, Šakių ligoninės vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis. Mero patarėjos pareigas nuo rugpjūčio 21 d. eina Violeta Simonavičienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos