baneris leidinys

socialdemokratai zypliuose
V. Seredžiuvienės nuotr.: Tradiciniame socialdemokratų renginyje dalyvavo gausus būrys partiečių, kitų svečių. Nuotraukoje iš dešinės: vicemeras partietis Bernardinas Petras Vainius, meras Edgaras Pilypaitis, skyriaus pirmininkas Viktoras Lebedžinskas, partijos pirminkas Gintautas Paluckas, Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, partijos moterų sąjungos pirmininkė Orinta Leiputė ir daugelis kitų.


Praėjusį penktadienį Zyplių dvaro arklidėse į septintąjį tradicinį renginį „Bičiuli, duok ranką“ rinkosi Lietuvos socialdemokratų (LSDP) Šakių skyriaus nariai. Jie pabendravo, pasidalijo mintimis apie nuveiktus darbus ir pažadėjo, kad į politinę areną grįš su trenksmu.
 
„Iš tiesų praėję metai Lietuvos socialdemokratų partijai nebuvo lengvi, patirta mažesnių ir didesnių išbandymų. Pavasarį pirmą kartą istorijoje vyko visuotiniai partijos pirmininko rinkimai, o rudenį kiekvienam bičiuliui asmeniškai teko apsispręsti, kokiu keliu pasukti ir kokią socialdemokratiją Lietuvoje kiekvienas iš mūsų norime matyti. Džiugu, kad Šakių skyrius išliko vieningas ir vadovaujasi tikrosiomis socialdemokratinėmis vertybėmis. Ne veltui iš svečių lūpų ne kartą nuskambėjo mintys apie pasitikėjimą ir vienybę“, – pranešime spaudai rašo www.lsdpsakiai.lt administratorė Jurgita Savickienė.

Apie tai, kad metai nebuvo itin lengvi, kalbėjo ir skyriaus pirmininkas Viktoras Lebedžinskas, o Mindaugas Bastys vylėsi, kad laikas parodys, kas įvairiuose politiniuose viražuose yra teisus.

Ko gero, neeilinis įvykis, kai partijos susirinkime dalyvauja ne tik gausus būrys partiečių, tarp kurių LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, Seimo nariai M. Bastys ir Algirdas Sysas, Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos pirmininkė Orinta Leiputė, bet ir Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus pirmininkas Raimondas Januševičius. Būtent šių partijų atstovai ir sudaro koaliciją rajono taryboje, tad kalbėtis, ieškoti bendrų sutarimų tenka nuolat. G. Paluckas juokavo, kad tikriausiai tokio bičiuliavimosi nelabai suprastų nacionalinės politikos atstovai, tačiau jis pastebėjo, kad regionuose apskritai daugiau ir bendravimo, ir bendradarbiavimo.

Meras E. Pilypaitis pasidžiaugė drausme, pasitikėjimu ir konstruktyviu koalicijos darbu savivaldybės taryboje. Jis patikino, kad prieš sudarant koaliciją su socialdemokratais jo daug kas nesuprato, tačiau jis sakė niekada nebijojęs ir nebijantis kitokios nuomonės, o kalbantis ir diskutuojant įmanoma pasiekti bendrų rezultatų. Koalicija iš trijų partijų pasidžiaugė ir R. Januševičius.

Partijos pirmininkas G. Paluckas akcentavo, kad ateityje partijos laukia ne mažesni iššūkiai nei iki šiol, todėl visiems linkėjo vienybės, tvirtybės ir susiklausymo. V. Blinkevičiūtė neabejojo, kad socialdemokratai į politiką dar grįš su trenksmu.

Kaip ir kasmet, renginio metu pasidžiaugta aktyviais skyriaus bičiuliais. Už geranorišką ir aktyvų LSDP Šakių skyriaus labdaros akcijų rėmimą apdovanotas Algirdas Glodas. Už pareigingumo skatinimą partijos veikloje pažymėta Ona Maumavičienė. Padėka už aktyvią partinę veiklą skirta Laimutei Gončaruk. Už daugkartinę paramą partijos renginiams apdovanota Raminta Jakelaitienė. Už ilgus metus sąžiningo darbo vadovaujant rinkimų komisijai padėka įteikta Kęstučiui Jievaičiui.

Tradiciškai raudonų rožių puokštė įteikta gimtadienį sausio mėnesį švenčiančiam M. Basčiui. Pasveikinta ir jubiliejų šį mėnesį minėjusi O. Leiputė.

Besibaigiant oficialiai šventės daliai Arūnas Danielius dovanojo nuotaikingas muzikines savo kūrybos eiles apie praėjusius partijos įvykius ir išbandymus, politines šiandienos aktualijas. Vėliau bičiuliai bendravo klausydami romantinės-instrumentinės muzikos grupės „RepriZa“ (vadovas Zigmas Balnius), vaišinosi tradiciniu kugeliu ir ne kartą akcentavo savo šūkį – „Būryje mes – jėga!“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos