baneris leidinys

pasaka
Savivaldybės Socialinės paramos skyrius informuoja apie savivaldybės paramą šeimoms, globojančioms vaikus.

Praėjusių metų rugsėjo 29 d. Šakių rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl papildomos paramos teikimo šeimoms, globojančioms vaikus. Nuo šių metų sausio 1 d. šeimoms už vaikų priežiūrą ar globą (rūpybą) bus mokami dviejų bazinių socialinių išmokų dydžio per mėnesį (šiuo metu – 76 eurai) pagalbos pinigai, priklausomai nuo vaikų skaičiaus.
 
Socialinės paramos skyriaus specialistė Edita Macevičiūtė-Orentienė informuoja, kad sausio 17, 18 ir 29 d. vykusiuose savivaldybės administracijos Paslaugų skyrimo komisijos posėdžiuose svarstyti ir tenkinti 31 šeimos, globojančios 35 vaikus, prašymai dėl pagalbos pinigų skyrimo. Atkreipiamas dėmesys, kad pagalbos pinigai bus mokami, iki kol globojamiems vaikams sukaks 18 m. ir bus globojami globėjų šeimose. Rajone šeimose iš viso globojami 88 vaikai. Skyrius ragina visus rajono globėjus kreiptis dėl šios paramos.

Bendra skiriama suma globėjui už globotinį, įskaitant globos (rūpybos) išmoką, tikslinį priedą, vaiko išmoką ir savivaldybės pagalbos pinigus, – 410 eurų. Globėjų šiuo metu trūksta, tad rajono gyventojai kviečiami papildyti globėjų gretas. Nuo vasario 26 d. organizuojami nauji būsimų globėjų (rūpintojų ir įtėvių) mokymai, kurie vyks Šakių socialinių paslaugų centre. Daugiau informacijos apie tai: http://www.sakiai.lt/go.php/pirmas-zingsnis

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos