baneris leidinys

Portalo Alfa.lt inicijuotame projekte „Metų meras“ skaitytojai buvo kviečiame iki vasario 28 d. atiduoti savo balsą už vieną iš 60 Lietuvos savivaldybių merų. Į šį konkursą aktyviai įsitraukė ir mūsų rajono gyventojai. Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis pateko į geriausiųjų trejetuką.

Lietuvos merų reitingavimas vyko tiesiog skaitytojų akyse. Išreiškus savo nuomonę, iškart buvo galima matyti ne tik pasirinkto mero teigiamus ir neigiamus įvertinimus procentais, bet ir 10 merų, kuriuos skaitytojai vertina aktyviausiai, pavardes.
 
Mūsų rajono savivaldybės meras pateko į geriausiųjų Lietuvos merų trejetuką. Teigiamai už jį balsavo 63,7 proc., neigiamai – 36,3 proc. gyventojų. Pirmąją vietą trejetuke užima Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis (teigiamai – 77,79 proc., neigiamai – 22,21 proc. gyventojų), antrąją – Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus (teigiamai – 67,12 proc., neigiamai – 32,88 proc. gyventojų).

Nepalankiausiai įvertintas Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis (neigiamai – 87,4 proc., teigiamai – 12,6 proc.), Kazlų Rūdos meras Vytautas Kanevičius (neigiamai – 79,58 proc., teigiamai – 20,42 proc.), Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas (neigiamai – 79,29 proc., teigiamai –  20,71).

Galima sakyti, kad pirmasis turas baigėsi sėkmingai. Portalo Alfa.lt skaitytojų balsai sudarys 50 proc. galutinio mero darbo įvertinimo. Tokį pat vertinimo svorį – 50 proc. – turės ekspertų komisija, sudaryta iš projekto partnerių – Laisvosios rinkos instituto ir žurnalo IQ, britų savaitraščio „The Economist“ partnerio Lietuvoje, atstovų.

Skelbiant galutinius konkurso „Metų meras“ rezultatus, bus pateikiami apibendrinti ekspertų vertinimo ir portalo Alfa.lt skaitytojų balsavimo rezultatai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos