baneris leidinys

Laikraščio „Draugas“ kovo 6 d. numeryje (publikacija „Pertvarkos viražai su kaip kurią dieną pareigose matomais specialistais“) rašėme apie tai, kad turėdamas nedarbingumą Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas lankėsi Vilniaus knygų mugėje ir užkliuvo kai kuriems kraštiečiams, nes buvo užfiksuotas reportaže. Atsakymo, kaip vertina tokią situaciją, neturėjo ir savivaldybės administracijos vadovai. Kad dvejonės būtų išsklaidytos, administracijos direktorius Dainius Grincevičius kreipėsi į „Sodrą“.
 
Pasak D. Grincevičiaus, į „Sodrą“ nuspręsta kreiptis remiantis publikacija „Drauge“. Priminsime, kad nedarbingumo pažymėjimą V. Girdauskas turėjo nuo vasario 21 d., tačiau tą patį savaitgalį jis lankėsi Vilniaus knygų mugėje ir buvo užfiksuotas besiklausantis knygos pristatymo. Dar spaudos konferencijos metu administracijos vadovai svarstė, kad „datos gana įdomiai sukrenta“ ir dėl darbų, mat iki kovo 1 d. turėjo būti pateikta pataisyta paraiška. „Draugo“ kalbintas „Sodros“ Komunikacijos skyriaus specialistas Saulius Jarmalis tikino, kad kiekvienas atvejis vertinamas individualiai, tačiau kad būtų imtasi veiksmų, turi būti gautas pranešimas, ką dabar ir padarė D. Grincevičius.

V. Girdausko nedarbingumas tęsėsi iki kovo 8 d. Nuo kovo 12 d. jis prašėsi išleidžiamas atostogų. Pasak administracijos direktoriaus, iki kovo 15 d. vedėjas bus nemokamose, o iki 28 d. yra išleistas mokamų kasmetinių atostogų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos