baneris leidinys

Nors buvo dėtos nemažos viltys, kad ketvirtasis daugiabučių renovacijos etapas rajonui bus sėkmingas, deja, kol kas bus atnaujinti tik du daugiabučiai.

Vicemeras Bernardinas Petras Vainius informavo, kad atnaujinti bus ir renovacijos programoje dalyvaus nedideli daugiabučiai namai Kęstučio 6 ir Bažnyčios 15. Pasak mero pavaduotojo, jie pakliuvo į programą, nes yra nedideli, atnaujinant nusimatė ir inovacijų, pavyzdžiui, atsinaujinančios energijos, taip pat bus ir kitokie (ventiliuojami) fasadai.
 
„Kiti namai liko už brūkšnio tikriausiai dėl to, kad neturėjome kvartalinės koncepcijos“, – vertino B. P. Vainius.

Pasak jo, tam reikėjo ruoštis jau pernai, tačiau jis žadėjo analizuoti priežastis ir stengsis, kad jos būtų pašalintos. Be to, yra tikimybė, kad šiais metais bus skelbiamas dar vienas kvietimas, tad ragino neprarasti vilties tų daugiabučių gyventojams, kurie tikėjosi, kad renovacijos darbai jų namuose prasidės artimiausiu metu.

Be to, prieš kurį laiką administracijos vadovai spaudos konferencijos metu ragino miesto gyventojus atsiliepti ir reikšti pageidavimus dėl aplinkos sutvarkymo prie daugiabučių namų. Renovacijos skatinimui rajono savivaldybės taryba numačiusi 80 tūkst. eurų. Už šias lėšas galima tvarkyti automobilių stovėjimo aikšteles, įvažiavimus, vaikų žaidimo aikšteles. Vicemeras apgailestavo, kad į kvietimą atsiliepė tik vieno daugiabučio (Šaulių g. 18 namo) gyventojai. Jų pageidavimai esą viršija visas galimybes, tad artimiausiu metu planuojamas valdžios ir gyventojų susitikimas ir bus vietoje tariamasi, ką konkrečiai įgyvendinti. Tiesa, neaišku, ar visi gyventojai tikrai žinojo tokius siūlymus, nes informacijos viešinimo nebuvo daug, o spaudos konferencijos transliaciją, ko gero, žiūri labai nedidelė gyventojų dalis.

Nors ne kartą viešai keltas automobilių stovėjimo aikštelių V. Kudirkos gatvėje įrengimo klausimas, tačiau esą gyventojai jokių siūlymų administracijai nepateikė. Tiesa, B. P. Vainius patikino, kad kai kurie gyventojai turi sunkiai su realybe suderinamų norų, tad tokie tikrai nebus įgyvendinti.

Kadangi gyventojų iniciatyvos nesulaukta, vicemeras sakė, kad siūlymus tarybai teiks bei projektėlius rengs pagal administracijos siūlymą ir viziją, nes „su direktoriumi apėję ten visus kampus, turi savo matymą“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos