baneris leidinys

svabas priesaika
Nuotr. Trečiadienį priesaiką davė naujas tarybos narys Mečislovas Švabas.

Balandžio 25 d. vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu priesaiką davė naujas tarybos narys, Panemunių ambulatorijos gydytojas Mečislovas Švabas. Jis pakeitė prieš laiką savo tarybos nario mandato atsisakiusį ir savivaldybės administracijos Ūkio, architektūros ir investicijų skyriui vadovauti pradėjusį bendrapartietį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narį Arvydą Šlėderį.
 
M. Švabo priesaiką priėmė Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Vilius Semeška. Jis informavo, kad M. Švabas tarybos nariu tampa, nes kandidatų sąraše yra pirmasis mandato negavęs kandidatas.

„Iki naujų rinkimų liko mažiau nei metai, tad remdamasis mūsų „Tautinės giesmės“ žodžiais „tegul saulė Lietuvoj tamsumas prašalina“ linkiu jūsų tarybai ir naujam tarybos nariui, kuris netrukus ištars labai svarbius priesaikos žodžius, savo veiklą grįsti skaidrumo, sąžiningumo ir viešumo principais“, – linkėjo V. Semeška.

M. Švabas, padėjęs ranką ant Konstitucijos, prisiekė gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Jis pasirinko priesaikos tekstą su žodžiais „Tepadeda man Dievas“ (galima rinktis tekstą be šių žodžių), gavo tarybos nario pažymėjimą, dalyvavo posėdyje ir balsavo svarstomais klausimais.

M. Švabas vietoj A. Šlėderio dirbs Švietimo, sveikatos, kultūros ir socialinių reikalų komitete, tad jis džiaugėsi, kad tai jam gana artima sritis, tik labiau reikės pasigilinti į švietimą.

„Nė nesapnavau, kad gali nutikti toks įvykis ir teks grįžti į tarybą“, – pripažino priesaiką davęs tarybos narys, kuris taryboje ne naujokas (paskutinį kartą dirbo 2007–2011 m. kadencijoje).    

Po tarybos posėdžio jis sakė: „Opozicija labai jautri, prie taškelio, prie kablelio, prie žodelio... Gal gerai, verčia visus pasitempti nedaryti klaidų.“ M. Švabas sako nusiteikęs pozityviai, nors pripažino, kad įsilieti į tarybos darbą nelengva.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos