baneris leidinys

Nors dar vasario mėnesį iš tribūnos tarybos posėdžio metu tuometinio Regioninės plėtros skyriaus projektų koordinatorė Kristina Juodvalkienė patikino tarybos narius, kad techninis projektas dėl Zyplių dvaro svirno modernizavimo ir pritaikymo turizmui bus rengiamas, dabar meras Edgaras Pilypaitis paaiškino, kad tai tebuvę tuometinio skyriaus vedėjo Vito Girdausko žodžiai ir planai, kuriuos ir perdavė skyriaus darbuotoja.

„Šio projekto vagonėlis jau nuvažiavo“, – į tarybos nario Juozo Puodžiukaičio paklausimą, kokia dabar projekto eiga, atsakė rajono vadovas.
 
Jis sakė, kad projektas turėjęs būti suderintas su Kultūros paveldo departamentu, tačiau laiku to padaryti jau nebuvo įmanoma, nes projektą reikėjo priduoti iki balandžio 16 d. Paruošti techninį projektą irgi esą nebuvo įmanoma. Meras aiškino, jog tuometinis vedėjas V. Girdauskas buvo susikoncentravęs tik į rūsio kasimą, kuriam tarybos nariai nepritarė, o ne į viso projekto sėkmingą įgyvendinimą.

„Tai ir priėjom liepto galą“, – vertino E. Pilypaitis.

Jis žadėjo šio klausimo taip nepalikti ir Regioninės plėtros taryboje aiškintis, ar nėra kitų pinigų panaudojimo galimybių.

„Bandysime suformuoti platesnį lėšų panaudojimą, būtinų aikštelių įrengimą“, – planus atskleidė meras.

2016 m. rugsėjo 23d. savivaldybės tarybos nariai pritarė projektui „Zyplių dvaro pirmojo svirno pastato modernizavimas pritaikant turizmui ir kultūrinei veiklai“ bei numatė projektą įgyvendinti be rūsio įrengimo. Tačiau atsitiko taip, kad projektinė paraiška Centrinei projektų valdymo agentūrai buvo pateikta dar tų pačių metų liepą ir ten numatyta, kad svirnas projektuojamas su rūsiu. Kritikos negailėta tuometiniam skyriaus vedėjui V. Girdauskui, tačiau esmė dėl to nesikeitė, nes, kaip meras sakė, darbai nepadaryti, o vagonėlis jau nuvažiavo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos