baneris leidinys

Buvęs Seimo narys Mindaugas Bastys, po apkaltos pasitraukęs iš Seimo, patvirtino, kad nėra Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) narys, tačiau, ar dalyvaus rugsėjį vyksiančiuose Seimo rinkimuose, galutinio sprendimo nepriėmęs.

„Kai buvo paviešinta pažyma (Valstybės saugumo departamento pažyma, kad M. Bastys negali dirbti su slapta informacija – red. past.), sustabdžiau narystę partijoje. Po Seimo balsavimo narystę galėjau atstatyti, tačiau to nepadariau <...> Apkalta rimtas dalykas, priėmiau tokį sprendimą“, – sakė M. Bastys, patikslinęs, kad jeigu norėtų grįžti į partiją, tai galėtų padaryti ne anksčiau kaip po dvejų metų.
 
Kol kas, atrodo, M. Bastys neturi planų grįžti į LSDP, tačiau apie Zanavykų rinkimų apygardoje rugsėjį vyksiančius rinkimus į Seimą pasvarsto.

„Jei nuspręsiu kandidatuoti, tai darysiu kaip nepriklausomas kandidatas“, – patikino buvęs Seimo narys.

Pasak jo, laiko sprendimo priėmimui dar yra, tad iki birželio vidurio žada apsispręsti, ar bandys savo laimę neeiliniuose rinkimuose. Pašnekovas sakė, jog turėjo keletą susitikimų seniūnijose, įstaigose, kur pasikalba apie šiandienines realijas, aptaria kitus bendro pobūdžio klausimus.

„Tie žmonės, kurie mane gerai pažįsta, vienareikšmiškai mane palaiko, tik rūpinasi mano bendra savijauta ir sveikata, kad viską atlaikyčiau. Matau, kad žmonės geba atsirinkti ir objektyviai vertinti, kas yra kas ir kas yra įvykę“, – sakė pašnekovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos