baneris leidinys

Iki balandžio 28 d. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Šakių skyriaus nariai Juozas Puodžiukaitis ir Ramūnas Kaunas galėjo grįžti į partiją, tačiau to nepadarė.

Pasak LVŽS Šakių skyriaus pirmininko Raimondo Januševičiaus, jis neturi nė vieno iš jų raštiško prašymo likti skyriaus nariais, tad jie automatiškai tampa nebe partiečiai. J. Puodžiukaitis ir R. Kaunas savo narystę buvo suspendavę, tačiau turėjo metus laiko grįžti.
 
„Jie turėjo galimybę tai padaryti. Be to, ir visuotiniame susirinkime skyriaus nariai išreiškė pasitikėjimą ir paliko jų sąžinei apsispręsti. Mes nei kvestionuoti, nei interpretuoti jų sprendimo negalime“, – sakė skyriaus pirmininkas.

Visgi R. Kaunas kitokios nuomonės. Jis sako, jog tai R. Januševičius net nesulaukęs šios datos inicijavo tiek jo, tiek J. Puodžiukaičio šalinimą iš partijos visuotino susirinkimo metu vasario 26 d.

„Man net buvo pasakęs: arba parašai pareiškimą, arba išmesim. Tada atsisakiau rašyti. Gaila tų partijos kolegų, kurie taip pasitikėjo ir balsuodami mus paliko“, – sakė R. Kaunas, pripažinęs, kad apsispręsti negrįžti į partiją, kuriai priklausė gal 15 metų, buvo tikrai nelengva.

„Jau būtų lengviau, jei būtų išmetę iš partijos. Gaila tų žmonių“, – pripažino buvęs „valstietis“.

Jis neneigė anksčiau sulaukęs ir kitų partijų siūlymų prisijungti, bet sako nenorintis lakstyti, nes ne tokia jo ideologija. Šiuo metu, kaip ir J. Puodžiukaitis, jis savivaldybės taryboje dirba su opozicine Zanavykų frakcija.

„Taip, tai frakcija, o kas bus ateity, nežinau. Pas „valstiečius“ tokia padėtis, kokia ir buvo, kai mes suspendavome narystę. Niekas ten nepasikeitė. Jei kada bus pasikeitimai, galbūt ir grįžčiau“, – kalbėjo R. Kaunas, nepanoręs įvardyti, kokie konkrečiai pasikeitimai turėtų įvykti, kad jis vėl taptų LVŽS nariu.

Zanavykų frakcija taryboje susidarė pernai balandžio 28 d., skilus valdančiajai „valstiečių“ daugumai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos