baneris leidinys

Gegužės 8 d. vykusiame seniūnų pasitarime Lekėčių seniūnas Ričardas Krikštolaitis iškėlė klausimą, kad miestelyje kai kurių gatvių pavadinimai ant specialių stulpų sukabinti ir surašyti tik iš vienos pusės. Seniūno žiniomis, šiais metais gatvių pavadinimų lentelių pirkimui lėšų nenumatyta.

„Žmonės atvažiavę iš kitur į Lekėčius klaidžioja ir pyksta. Važinėja lankais ieškodami reikiamos gatvės“, – pasakojo seniūnas.
 
Pasitarime dalyvavusi Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Asta Cikanienė teigė, kad negavo iš seniūno prašymo pirkti gatvių pavadinimų lenteles. Ji teigė, kad praeitais metais buvo supirkti informaciniai ženklai pagal poreikį – tiek, kiek seniūnai prašė. Vicemeras Bernardinas Petras Vainius teigė nesuprantąs, kaip buvo kabinamos lentelės su gatvės pavadinimu tik iš vienos pusės.

„Šiais metais buvo nuspręsta lėšų biudžete šiam klausimui nenumatyti. Jei dabar toks poreikis atsirado, tai rašykit, seniūnai, prašymus ir galvosim lėšas tam numatyti kitais metais“, – trumpai atsakė specialistė.

Vicemeras siūlė šitą klausimą įtraukti į antro pusmečio biudžeto koregavimą ir nelaukti, kad žmonės važinėtų ratais ieškodami gatvių, jo žodžiais, atrodom tikrai nepadoriai prieš svečius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos