baneris leidinys

Seniūnai pastebi, kad kai kuriose seniūnijose po žiemos gatvėse ir šaligatviuose iškilę arba įdubę lietaus nutekėjimo ar kanalizacijos šuliniai, kurie priklauso UAB „Šakių vandenys“.

„Labai prašyčiau suaktyvinti vandenų komandą, kad sutvarkytų iškilusius ant gatvių lietaus nutekėjimo šulinius, ypač kenčia nuo to žmonių mašinos. Lukšiuose tai Siesarties, Vingio gatvėse daug tokių šulinukų“, – seniūnų pasitarimo metu teigė Lukšių seniūnas Vidas Cikana.
 
Kad šulinių dangčiai vietomis po šiųmetės žiemos susmegę, skundėsi ir Plokščių seniūnė Laimutė Miliūnienė. Kadangi tai UAB „Šakių vandenys“ turtas, seniūnai patys tvarkyti negali.

Apie šią situaciją praėjusią savaitę jau buvo informuotas bendrovės „Šakių vandenys“ direktorius Kęstutis Vilkauskas, kuris teigė, kad atsižvelgs į seniūnų prašymą ir bendrovės darbininkai patikrins minėtų gatvių šulinius ir stengsis sutvarkyti.

„Darbas darbą veja, ne visada suspėjame ir mes. Kai kur dar kviečiam rangovus, kad kanalizacijos šulinius ir dangčius sutvarkytų, nes yra garantinis laikotarpis po pravestų centralizuotų nuotekų trasų“, – patikino bendrovės vadovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos