baneris leidinys

Gegužės 10 d. į ataskaitinį rinkiminį susitikimą rinkosi „Šakiečių bendruomenė“. Kadangi susirinkimo kvorumo nebuvo, tai šakiečiai pasišnekučiavo apie šiais metais numatytas imtis veiklas.

Kaip pasakojo šakietis Rolandas Pavalkis, tęsiami darbai prie „Varpo“ mokyklos. Priminsime, dar 2016m. šakiečių bendruomenė, vadovaujama pirmininkės Rositos Gorges, inicijavo, jog būtų atnaujinta „Varpo“ mokyklos aplinka.
 
Susirinkime vėl diskutuota apie pjaunamus medžius Šakių mieste. Ši bendruomenė dar pernai neliko nuošalyje, kai medžiai buvo pradėti pjauti miesto skvere. Šakietis Vykintas Augustaitis siūlė, kad rajone būtų rengiamas visų medžių, pasodintų svarbiomis progomis ir žymių žmonių, registras.

Kitas šakietis, tarybos narys Vaidas Balčiūnas užsiminė, kad bendruomenė galbūt galėtų inicijuoti, kaip paminėti kitais metais vieną svarbią datą – šimtą metų, kai kraštietis, signataras Saliamonas Banaitis buvo paskirtas Šakių apskrities viršininku. Kasmet bendruomenė Vasario 16-ąją rengia žygius pėsčiomis į signataro tėviškę. Šakiečiai svarstė, kad tokius žygius reiktų rengti ir vasaros metu, galbūt tuomet pavyktų pritraukti į bendruomenės veiklą daugiau narių.

„Siūlau surengti tiesiogines diskusijas internete apie tai, kas aktualu šakiečiams, galbūt išgirstume ir kitų nuomonę bei pasiūlymus“, – tokį pasiūlymą išsakė šakietis Erikas Kazlauskas.

Padėkota ir jau ketverius metus šiai bendruomenei vadovaujančiai R. Gorges. Gegužės pabaigoje šakiečiai vėl rinksis su konkrečiais pasiūlymais dėl šių metų veiklos bei rinks pirmininką.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos