baneris leidinys

darbo birza seselis
Nuotr. Akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ metu buvo dalinami informaciniai lankstinukai, kuriuose pristatoma šešėlinės ekonomikos daroma žala ir kokių priemonių reikia imtis norint stabdyti šešėlį.

Gegužės 21–27 d. skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“ kartu su asociacija „Investors Forum“ rengė kasmetinę visuomeninę pilietinę akciją „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Prie šios akcijos prisidėjo ir Marijampolės teritorinės darbo biržos Šakių skyrius, sukvietęs darbo ieškančius asmenis pasiklausyti paskaitos.
 
Ši akcija Lietuvoje vyksta jau septintus metus iš eilės. Jos tikslas – kalbėti Lietuvos visuomenei apie šešėlinės ekonomikos žalą, skatinti atsakingą bei sąžiningą piliečių elgesį, didinti nepakantumą mokesčių vengimui bei kitiems šešėlinės ekonomikos reiškiniams.

Ypatingas dėmesys šiemet yra skirtas sąžiningo verslo puoselėjimui šalies regionuose.

Gegužės 24 d. Marijampolės teritorinės darbo biržos Šakių skyriuje vyko renginys, kuriame dalyvavo Lietuvos Respublikos valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Marijampolės skyriaus vyriausiasis darbo inspektorius Marius Glodas. Buvo kalbama apie nelegalų darbą, nedeklaruotą darbą, nedeklaruotą savarankišką veiklą. Ieškantys darbo asmenys buvo supažindinti su darbo sutarčių sudarymo ir nutraukimo aspektais, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimais, paaiškintos šešėlinės ekonomikos pasekmės piliečiams ir valstybei.

Po renginio klientai turėjo galimybę individualiai užduoti klausimus ir gauti kvalifikuotas konsultacijas, buvo išdalinta šviečiamoji medžiaga.

Šia akcija gyventojai skatinami atkreipti dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos