baneris leidinys

Seniūnams nuolat tenka spręsti seniūnijų teritorijose esančiuose socialiniuose būstuose gyventojams iškilusias problemas.

Apie tai prakalbo Kudirkos Naumiesčio seniūnas Algimantas Baubonis, neseniai pradėjęs dirbti šioje seniūnijoje.
 
„Tragedija su tais socialiniais būstais! Kreipėsi vienas gyventojas dėl sugriuvusio pečiaus, kitam radiatorius pratrūkęs. Kaip dirbti, jei neturime nei santechniko, nei žmogaus, galinčio pečių pastatyti“, – pasakojo seniūnas. Jis apskaičiavo, kad vienai besikreipusiai gyventojai būstą paremontuoti reikėtų daugiau kaip 1300 eurų. Anot seniūno, vienam ketvirčiui tokiems darbams skirta tik pusantro tūkstančio eurų, tai jie į vieną būstą sudeda visas lėšas...

„Iš ko ir kas remontuos? – teiravosi seniūnas. – Reikia ir durų, ir lango, ateina močiutė ir sako – rozetės reikia, nes ši sudegė. Jis pridūrė, kad UAB „Šakių komunalinis ūkis“ darbininkai žadėjo vienam gyventojui sumontuoti radiatorius.

Administracijos direktorius Dainius Grincevičius svarstė, kad galbūt ir patys gyventojai galėtų elektros lizdą susitvarkyti.

„Jei būčiau seniūnas, tai pakeisčiau tą rozetę. Nedarykime tragedijos dėl to“, – pridūrė D. Grincevičius.

Rajono biudžeto, turto ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė priminė seniūnams, kad šie susižiūrėtų ir pakeistų seniūnijos balanse esančių kai kurių patalpų paskirtį. Paragino tai padaryti Lukšių seniūną Vidą Cikaną. Pasak vedėjos, jis turi net dvejas tokias patalpas, kur gyvena žmonės, o dokumentuose jų paskirtis – ambulatorija ar administracinės patalpos.

E. Grigaitienė taip pat pabrėžė, kad seniūnai nepamirštų, jog įsipareigojo nurašytus statinius, kur įmanoma, sutvarkyti. Anot vedėjos, vis dar nesutvarkytas Gelgaudiškyje „barakas“, nesutvarkyti griuvėsiai Barzduose ir Šaulių gatvėje Šakiuose. E. Grigaitienė dar pasiūlė, kad seniūnai tuščias, nenaudojamas patalpas teiktų nuomai ar privatizacijai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos