baneris leidinys

Birželio 25 d. Vilkaviškio turizmo ir informacijos centro direktoriaus pareigas pradėjo eiti buvęs Šakių rajono savivaldybės administracijos Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas. Pirmadienį administracijos vadovai jį pristatė kolektyvui.

V. Girdauską su naujomis pareigomis sveikindami savivaldybės vadovai linkėjo aktyviai veikti, įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, bendradarbiaujant su savivaldybės administracija ieškoti naujų veiklos sričių, populiarinti Vilkaviškio kraštą, užmegzti ryšius ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio partneriais, atliepti verslo subjektų poreikius.
 
Susibūrus pilnam Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvui, iš naujojo vadovo tikimasi, kad jo vadovaujama įstaiga bus pagalbininkė įgyvendinant ir vykdant įvairius projektus bei sukuriant ir tobulinant turizmo bei verslo paslaugų infrastruktūrą Vilkaviškio rajone. Įstaiga teikia informacinę ir praktinę informaciją verslo subjektams, renka, kaupia ir teikia nemokamą informaciją apie turizmo paslaugas rajone, lankomus objektus ir vietoves, kultūros paveldą rajone ir kt.

V. Girdauskas šalių susitarimu iš vedėjo pareigų Šakių savivaldybės administracijoje buvo atleistas nuo kovo 30 d. Iki šiol jis individualiai dirbo su projektais, yra VšĮ Sintautų akademija vadovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos