baneris leidinys

gudaitiene pirmininke
Nuotr. Dinara Gudaitienė sakė sieksianti į skyrių pritraukti naujų narių, nori jį stiprinti, vieną didesnių darbų įvardijo ir pasirengimą rinkimams.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Birželio 29 d. į pakartotinį rinkiminį susirinkimą rinkosi Darbo partijos Šakių skyriaus nariai. Šįkart kvorumas susirinko, pirmininke faktiškai vienbalsiai išrinkta iki šiol laikinai pirmininkės pareigas ėjusi Dinara Gudaitienė, o gausi darbotvarkė tik iš pirmo žvilgsnio skambėjo gąsdinančiai – visas susirinkimas su 29 darbotvarkės klausimais netruko nė pusvalandžio.

Pasak susirinkimui pirmininkavusios D. Gudaitienės, nors prieš dvi savaites vykęs susirinkimas be kvorumo kaip rinkiminis negaliojo, tačiau ataskaitas pasitvirtinti esą teisę turėjo, ką tikino ir padariusi. Tad netrukus pereita prie pagrindinio ir svarbiausio – skyriaus pirmininko rinkimo klausimo. D. Gudaitienė pripažino sutikusi kandidatuoti į pirmininkes, o daugiau kandidatų ir nebuvo pasiūlyta. Tad vienam susilaikius buvo pritarta, kad nuo šiol skyriaus pirmininke bus D. Gudaitienė (susirinkime iš 66 narių dalyvavo 27). Ji dėkojo už parodytą pasitikėjimą ir pripažino, jog laukia nelengvas laikas – reikia stiprinti skyrių, siekti pritraukti naujų narių, ruoštis artėjantiems rinkimams.

„Spaudai neatskleisiu, bet turėsime ir kelsime kandidatą į savivaldybės merus, tik reikės išsigryninti“, – sakė skyriaus pirmininkė.

Greituoju būdu ir „bendru sutarimu“ buvo aptarta ir daugiau klausimų, pirmininkės pavaduotojomis išrinktos Daiva Liukaitienė ir Lilija Sniečkuvienė, patvirtinta taryba, kontrolės komisija. Tiesa, patys skyriaus nariai aktyvumu nepasižymėjo: daugelis, aptarus formalius klausimus, paliko susirinkimą net anksčiau nei spaudos atstovai.

Išrinktą pirmininkę sveikino ir partijos pirmininko pavaduotojas, skyriaus kandidatas į Seimą Vigilijus Jukna, raginęs jį vadinti ne svečiu, bet savu, nes esą jo viešnagių Šakių rajone tik daugės.

„Reikia burti skyrių, po sąstingio laikotarpio suremti pečius. Tik bendras aktyvumas lems, kaip mes atrodysime, kiek įtakos turėsime“, – apie bendrą politinę situaciją kalbėjo svečias.

Jis džiaugėsi, kad skyrius šįkart surinko kvorumą, patalpoje pritrūko kėdžių atsisėsti, tad vylėsi, kad taip bus ir ateityje.

Be to, D. Gudaitienė informavo, kad stabdo savo narystę asociacijoje „Vieningi zanavykai“.

„Dėl politikos ir rinkiminio laikotarpio. „Vieningi zanavykai“ irgi ruošiasi savivaldos rinkimams, planuoja steigti komitetą, tai man neetiška juos stebėti ir paskui savo strateguoti. Labai nejaukiai jaučiuosi“, – motyvus įvardijo Darbo partijos Šakių skyriaus pirmininkė.

Ji sakė, kad anksčiau asociacija „Vieningi zanavykai“, kuriai vadovauja tarybos narė Rima Rauktienė, jai buvo patraukli, nes tai buvo nepolitiška organizacija, bet kai atsirado politiniai niuansai, pasiruošimas rinkimams, joje savo ateities D. Gudaitienė nemato.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos