baneris leidinys

Iki šių metų liepos 31 d. Valstybinė mokesčių inspekcija pervedė gyventojams Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) permokas. Į laiku bei teisingai užpildžiusių ir pajamų deklaracijas pateikusių 7,6 tūkst. Šakių rajono gyventojų sąskaitas buvo pervesta daugiau nei 1 mln. eurų permokų. Ši suma yra 443 tūkst. eurų didesnė negu pernai.

Valstybinė mokesčių inspekcija informavo, kad 130 tūkst. šalies gyventojų dar gali pasinaudoti galimybe ir susigrąžinti mokesčių permoką už 2017 m. Pateikus deklaracijas, jų sąskaitos pasipildytų net 17 mln. eurų.
 
Pamiršusiems susigrąžinti mokesčio permoką nuo praėjusių metų Valstybinė mokesčių inspekcija apie tai primena asmeniškai. Deklaracijas pateikę, tačiau permokų iki liepos 31 d. negavę gyventojai turėtų pasidomėti, ar jiems nereikia patikslinti pateiktos deklaracijos duomenų. Visus priminimus apie nepateiktas deklaracijas ar tikslintinus duomenis bei kitus dokumentus galima rasti prisijungus prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) skiltyje „Pranešimai vartotojui“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos