baneris leidinys

rinkimai isankstiniai
Rugsėjo 12–13 d. vyko išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose. Tiesa, bent jau iki ketvirtadienio ryto Zanavykų rinkimų apygardos rinkėjų aktyvumas, lyginant su mero rinkimų rezultatais, maždaug trečdaliu mažesnis.

Rugsėjo 12 d., kaip informavo Zanavykų rinkimų apygardos pirmininkė Rasita Grincevičienė, iš anksto balsavo 165 rinkėjai. Pilietinę pareigą tarp jų atliko ir vienas rinkėjas iš Vilkaviškio bei keturi iš Kauno.
 
Rugsėjo 12–14 d. vyko išankstinis balsavimas specialiuose paštuose: ligoninėse, senelių namuose, globos ir rūpybos įstaigose, areštinėse, bausmių vykdymo vietose, tačiau ketvirtadienio ryte, prieš laikraštį leidžiant į spaudą, šie duomenys nebuvo žinomi.

Vyriausioji rinkimų komisija skelbia, kad Zanavykų rinkimų apygardoje yra 31070 balsavimo teisę turinčių rinkėjų. Apygardai iš viso priklauso 43 apylinkės – ne tik Šakių rajonas, bet ir po tris Kauno bei Vilkaviškio apylinkes.

Iš anksto nebalsavę rinkėjai savo valią galės išreikšti rugsėjo 16 d., sekmadienį, savo rinkiminėse apylinkėse nuo 8 iki 20 val.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos