baneris leidinys

Neseniai nuvilnijo rinkimai Zanavykų rinkiminėje apygardoje, tačiau po jų atsikvėpti nėra kada – kitais metais laukia netgi treji rinkimai iš eilės.

Todėl savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jūratė Šneideraitienė liepė seniūnams iki šių metų spalio 20 d. pateiki informaciją apie seniūnijose esančias rinkimines apylinkes. Seniūnai turi apsispręsti, ar mažins, sujungs mažesnes rinkimines apylinkes į didesnes, ar galbūt iškels jas į kitas, patogesnes patalpas, ar dėl to keisis seniūnijose rinkiminių apylinkių adresai. Tačiau J. Šneideraitienė sako, kad Vyriausioji rinkiminė komisija jungti mažesnes rinkimines apylinkes į didesnes nerekomenduoja, nes patirtis rodo, kad gyventojai yra aktyvesni tose rinkiminėse apylinkėse, kurios yra jų gyvenamojoje teritorijoje ir nereikia kažkur važiuoti.
 
Per rinkimus po seniūnijas važinėjo ir savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius, kuris pastebėjo, kad rinkiminės apylinkės seniūnijose labai skiriasi, o ypač skiriasi balsavimo kabinos. Blogiausia situacija, anot direktoriaus, yra Barzduose, nes čia bendrą vaizdą gadina senas pastatas ir nelabai jauki aplinka. O geriausiai rinkiminės kabinos ir bendra atmosfera atrodė Žvirgždaičių seniūnijoje, nors ten kabinos yra rankų darbo, tačiau jos, pasak direktoriaus, yra labai kokybiškos ir patogios. Galbūt ateityje visos seniūnijos turėtų paseki šiuo pavyzdžiu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos