baneris leidinys

Praėjusią savaitę Bendruomeniniuose šeimos namuose vyko baigiamieji socialinių darbuotojų emocinio intelekto mokymai bei įteikti pažymėjimai mokymus baigusiems darbuotojams. Taip pat pristatytas edukacinis filmas „Dramblio mokykla“.

Emocinio intelekto mokymus baigė ir pažymėjimus gavo 28 rajono socialiniai darbuotojai. Be Šakių, ši programa bus vykdoma ir Jurbarke, Pasvalyje bei Radviliškyje.
 
Pasak mokymus vedusios Šakių vaikų dienos centro vadovės Jūratės Arštikaitienės, ne vienas juos baigęs socialinis darbuotojas džiaugėsi, kad pagaliau ir jie sulaukė mokymų, o ne tik pamokymų, kaip reikėtų dirbti.

Pasak programos vadovės, Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos prezidentės Irmos Liubertienės, emocinio intelekto lavinimo mokymai pirmiausia padeda atkurti pažeistą pačių socialinių darbuotojų savivertę ir savigarbą, leidžia plėtoti jų socialinius bei emocinius įgūdžius, gerina emocinį raštingumą, sustiprina psichologinę sveikatą, pozityvių sprendimų priėmimo ir veikimo taktikas ir, suprantama, patį darbą.

Susitikimo metu pristatytas edukacinis filmas „Dramblio mokykla“, kurio centre „Varpo“ mokyklos dramos studijos meninė kompozicija „Dedu tašką“ (rež. Vilija Meškaitienė).Tiksliau, filmo kūrėjams, tai yra Socialinio emocinio ugdymo asociacijai ir partneriams, labai patiko kompozicijoje išsakomos paauglių problemos, tad būtent kompozicijos pagrindu, ją papildant specialistų bei pedagogų komentarais, pastatytas ir pats filmas. Jis, beje, bus perduotas ir ugdymo įstaigoms.

„Galbūt filmas ir nėra labai profesionalus, jį statant nenaudota didžiulių lėšų, bet kalbama apie svarbius dalykus bei kaip svarbu ugdyti emocinį intelektą“, – mintimis dalijosi J. Arštikaitienė, kuri apgailestauja, kad mokykloje šių dalykų, deja, niekas nemoko.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

15

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos