baneris leidinys

Praėjusį ketvirtadienį Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis išplatino viešą kreipimąsi, kuriame aiškina savo poziciją po viešai skelbiamos informacijos apie galimą seksualinį priekabiavimą.

„Noriu užtikrinti rajono bendruomenę ir visus Lietuvos žmones, kad paskleista informacija yra melas ir šmeižtas, dėl ko jau kreipiausi į prokuratūrą“, – teigė meras.
 
Jis viešai įvardijo ir Simonu vardu prisistačiusio bei seksualiniu priekabiavimu merą apkaltinusio asmens tapatybę, priminė, kad būtent jis kovo mėnesį grasino nužudymu.

„Šiandieninius jo kaltinimus man vertinčiau kaip bandymą išsisukti nuo atsakomybės, nes tada grasinta buvo ne tik man ir jo laukia rimtos teisinės pasekmės“, – kreipimesi tikina rajono vadovas bei kelia retorinį klausimą, ar naumiestietis vaikinas veikia savarankiškai, ar remiamas politinių jėgų, pradedančių rinkimų kampaniją.

„Išsiaiškinti tai, ko gero, ne mano darbas“, – svarsto E. Pilypaitis.

Ramiai nesėdi ir kitas šios istorijos herojus – galimai seksualinį priekabiavimą patyręs naumiestietis. Jis piktinasi, kad buvo atskleista jo tapatybė, nors tyrimas dar nebaigtas, o meras vardą ir pavardę įvardijo viešai. Be to, rodant reportažą „Žiniose“ buvo parodytos ir jo nuotraukos.

„Kol neįvyko teismas, kuris nepripažino manęs kaltu, skelbti mano vardą, pavardę interneto svetainėje ir asmeniniame profilyje yra asmens teisių pažeidimas. Kas liečia „Žiniose“ demonstruotas nuotraukas, taipogi yra asmens teisių pažeidimas. Prisiminus panašius kaltinimus, mestus Seimo nariams Kęstučiui Pūkui ar Mykolui Majauskui, šiuos kaltinimus metusių merginų tikrieji vardai ar pavardės bei jų asmeninės nuotraukos nebuvo skelbiamos nei viename žiniasklaidos kanale, nors ir šie abu Seimo nariai kaltinimus neigė ir vadino šmeižtu“, – aiškina tariamas Simonas, ne primą kartą tvirtindamas ir tai, kad turi planų kreiptis į Europos Žmogaus teisių teismą.

Tiesa, su respublikine žiniasklaida jis bendravo, lrytas.lt publikuotas jo interviu, tad retorinis klausimas, ar tikrai nori likti inkognito.

Gana plačiai socialiniame tinkle „Facebook“ jis aprašinėja ir galimo priekabiavimo aplinkybes, detales, žada pateikti tam tikrus įrodymus, net palikinėja atsisveikinimo žinutes.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos