baneris leidinys

siuksles ziema
Nuotr. Tarpušvenčiu mieste atliekų konteinerių stovėjimo aikštelės buvo taip užverstos šiukšlėmis, kad atliekų vežėjams netgi teko paankstinti jų vežimo grafikus.

Praėjusią savaitę Šakių miesto gyventojai pradėjo į socialinius tinklus dėti šiukšlių konteinerių aikštelių nuotraukas, kuriose matyti prie konteinerių sukrautos atliekos – daugiausia popierinės pakuotės. Anot pasipiktinusių gyventojų, jau seniai mieste niekas neišveža šiukšlių ir antrinės atliekos tiesiog netelpa į joms skirtus konteinerius.
 
Ne paslaptis, kad po švenčių dažnas turime daug kartoninių pakuočių, o kai kurie skubame iš karto jų atsikratyti. Tačiau ne visi atliekas išmetantys gyventojai yra sąmoningi ir sąžiningi – pasitaiko, kad, užuot sulankstę ir gražiai sugrūdę jas į konteinerį, numeta prie jo. O kartais būna, kad ir konteineryje vietos jau nebėra...

Vieną tokią netvarkingą aikštelę Jaunystės gatvėje užfiksavome ir mes sausio 3 d. Nuotraukoje akivaizdžiai matyti apie antrinių atliekų konteinerius sukrautos tuščios pakuotės, kurios į patį konteinerį jau tiesiog netelpa. Paklaustas apie susidariusią situaciją Šakių seniūnas Dalius Jasevičius sakė, kad tokia padėtis nuo pat švenčių yra visame mieste ir ketina pats teirautis vežėjų, kodėl nesutvarkyti šiukšlynai. Kaip teigė įmonės UAB „Ekonovus“ Šakių padalinio vadovas Egidijus Jurgilas, Šakių rajone jų įmonė pakuotes ir antrines žaliavas surenka kas dvi savaites, o paskutinį kartą buvo renkamos prieš šv. Kalėdas, tad nieko nuostabaus, kad tarpušvenčiu prie konteinerių susikaupė didesnės atliekų krūvos. Anot E. Jurgilo, kita data, kada mieste turėjo būti pradėtos rinkti antrinės žaliavos, buvo numatyta sausio 7 d., tačiau, paprašius miesto seniūnui, konteineriai pradėti tuštinti dar sausio 4 d., kad gyventojai vėl turėtų kur mesti šiukšles.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos