baneris leidinys

Portalas alfa.lt antrus metus iš eilės organizuoja „Metų mero“ rinkimus, kuriuose portalo skaitytojai gali įvertinti visus 60 šalies merų tiek teigiamai, tiek neigiamai.

Šakių rajono meras Edgaras Pilypatis ketvirtadienio ryte buvo surinkęs 243 teigiamus įvertinimus (51,05 proc.) ir 233 (48,95 proc.) neigiamus. Organizatoriai tvirtina, kad šia iniciatyva siekiama plėtoti diskusiją, kokios mero asmeninės ir dalykinės savybės lemia gerus rezultatus, atkreipti dėmesį į galbūt tyliai, bet efektyviai dirbančius merus, palyginti gyvenimo kokybę, verslo aplinką savivaldybėse, paskleisti gerąją vadovų patirtį, atrasti nesėkmių priežastis, silpnąsias vietas. Mat merai yra atsakę ir įparengtus klausimus.
 
Skaitytojų nuomonė sudarys 50 proc. galutinio mero darbo įvertinimo. Tokį pat vertinimo svorį – 50 proc. – turės ekspertų komisija, kaip ir pernai, sudaryta iš projekto partnerių – Laisvosios rinkos instituto – ir žurnalo IQ, britų savaitraščio „The Economist“ partnerio Lietuvoje, atstovų. Balsavimas vyks iki vasario 25 d.

Pernai Šakių rajono meras buvo tarp trijų geriausių. „Metų meru“ tapo Palangos savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, o Tautos meru buvo išrinktas Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos